Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Behanie

odpovedam

anyka, 80% toho, ako vyzera tvoja postava, je strava. nie pohyb. Beh patri do kategorie kardio - teda pohybu na palenie tuku. Ak vsak neupravis stravu, robis to na figu. Co sa tyka naberania svalstva, tak to sa robi cvicenim, nie behom. Navyse, aby ti rastli svaly, musis prijat aspon 2-2,5g bielkovin na 1kg hmotnosti denne, k tomu dostatok tukov a sacharidov. A to by si aj tak pribrala max. 1kg svalovej hmoty rocne, pretoze zenam svaly rastu tazko a musia si to neskutocne vymakat. Takze neviem, z coho pochadza tvoj dojem svalnatych noh, no mozno mas zlu stravu a pribrala si z nej.

anyka

ahoj, mozno sa to tu riesilo, ale nevie mi niekto poradit, resp. ma utvrdit? Behanim z noh neschudnem? Vsade sa pise ze ano. Len ich spevnim? beham uz zopar mesiacov, a mam pocit, ze uz mam velmi svalnate nohy. A teraz rozmyslam aky cvik mam na ne vymysliet? alebo mam uz len dietovat, aby som schudla? Behanim zrejme neschudnem.

mariannakatya

mierny tempo, najprv 15 min, neskor 30 min, atd. Skus s topankami naboso, ja rozmyšlam aby som začal behat s vivobarefoot topankami, l'udia hovoria že je vel'mi prijemna zmena...

Contesa

nezabúdaj na to, čo si dostala do vienka od matky prírody, ak máš silné lýtka aj stehná behaním to nespravíš, aktívnym športovaním ich budeš mať krajšie, formované ale štíhlejšie budú len vtedy, ak schudneš.

a ako to už býva schudneme práve na tých partiách kde nechceme, ale ani toto neovplyvníš.

RNG napísal dobre to plávanie v studenej vode pomôže a najviac kalorii aj tak spáliš pri sexuálnych aktivitách.

tominko

Čaute, hľadám parťačku na behanie, v BA Vek neni velmi doležitý, ale rad by som bol kebyže si v podobnej vek. kategorii, ja: 22r. Tešim sa, kludne sa ozvi na budajtom@gmail.com :) :) :)

Stanka123

Zacni behat cim skor. Cim viac zabehnes, tym viac spalis. Najlepsie je aj ked striedas chodzu s behom, lebo si kompletne trenujes nohy. Aby ti sa ti prilis nezvacsili stehenne svaly behaj pomaly a dlho. Hlavne nebehaj rychlo - sprint. Aby si si neznicila klby naslapuj na spicku / stred nohy. Urcite nebehaj cez patu, lebo mas daleko vacsiu sancu zranenia. Inac, viac o tomto si mozes precitat na mare.sk . Vobec nezalezi kedy behas, skor zalezi na tej dlzke... ak stihas behat pred pracou super, ak po praci super... cez vikend ked si vybehnes do prirody = chodza / beh na 2-3 hod este lepsie. :) prajem vela uspechov

maria 337

ja som zacala behat red pol rokom velmy ma to chitilo som strasne rada ze som zacala behat teraz ked vynecham jeden den je mi hrozne smutno ale tesim sa ztoho velmz to mam rada a tak skoro z tym neprestanem nechcem prestat vobec Rada pre druhych ked chcete zdravo zit a citit sa dobre alebo ste mali zly den tak odporucam beh mne to pomaha

sansa

Osobne lepšiu aktivitu na chudnutie ako beh nepoznám. Za 2-3 mesiace som BEZ úpravy jedálnička len behaním každý deň cca 25 minút schudla zo 61 na 55-54 kg. Je to otrava, osobne ma to nebaví, ale prináša to askra výsledky.;) Som spokojná, každý ma chváli a aj ja sa lepšie cítim. Takže, ak chcete pre seba niečo urobiť, šup do botasiek a behať!:D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Behanie - Fórum - ZDRAVIE.sk