Celibat:(

Príspevok v téme: Celibat:(
bronks

Ahojte, chodim so svojou pritelkou uz vyse roka a pol a este medzi nami endoslo k z iadnemu sexu..Vela krat som sa jej to snazil vysvetlit ze sucastou vztahu je aj milovanie...a ona to ja chape len stale sa niecoho boji... nic na nu uz asi ani nezabera..neviem ako dalej..lubim ju a nechcem sa jej vzdat..co poradite.. mam ju postavu uz pred hotovu vec?
Vela sme sa naozaj o tom rozpravali ale vzdy to skoncilo fiaskom...

Mansie

no ja ti poradim, lebo sam sebe skodis. takze bud jej povedz, ze je koniec, pripadne ak je ochotna ti to tolerovat, ze si najdes bocnu milenku na sex.. inak pekne hazardujes so zdravim. plodnost, erekcia, libido - to vsetko ti oslabne a na stare kolena kvoli nejakej kr*ve zistis, ze uz si ako muz nepouzitelny a ani decko inej nespravis, lebo henta ta oberie o vsetky sily... takze laska nelaska, tu ide o tvoje zdravie, nie o jej.. pozri tento clanok, ten ti otvori oci .... www.zvacsenie.sk

stella*

Ahoj, mám pocit, že má na jednej strane strach a na druhej málo sebavedomia, aspoň podľa toho čo píšeš, myslím si, že keď sa to prelomí, tak sa jej to zapáči aj sex aj oral sex, ale asi mám strach, či sa ti bude páčiť aj vyzlečená...nepýtal si sa jej na to? že z čoho má strach, alebo prečo to tak oddiaľuje? naozaj sex patrí ku vzťahu, ale netlač na ňu, papa

elwin

ano presne tak, treba ju kusok zmotat nech sa citi prijemne a potom ju pomalicky zacni najprv bozkavat, potom pridaj ruku atd... ale fakt pomaly a hlavne sleduj jej reakcie ci sa jej to paci alebo nie...

pyrana

A ked mate ten petting,ona nie je dostatocne vzrusena,ze by to tiez chcela?skus jej vysvetlit,ze na tom nie je nic nechutne a robi to vacsina parov,nech raz skusi,teda myslim,ze ty sa ju pokusis oralne uspokojit.za pokus nic neda a ak sa jej to nebude pacit,tak je slub,ze ju nebudes nutit.tak by ti mala vyjst aj ona v ustrety.kompromis-a o tom je kazdy vztah.myslim ze si az nadmieru tolerantny,ked si to vydrzal uz rok a pol,tak nech sa aj ona pokusi pochopit ta a nech to kvoli tebe skusi.potom musis ist na to veeelmi romanticky a pomaly aby sa uvolnila a aby sa jej to zapacilo a potom to hadam bude chciet aj sama.vela stastia a napis ako sa to u vas vyvija.

bronks

o orali sme sa uz roppzravali..ten sa jej hnusi..povedala ze nikdy by to neurobila...zvlastne ze ani ona nechce,,,ked sa jejj ponuka..je to proste pre nu humus...