Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fitness cerealie

Príspevok v téme: Fitness cerealie
jupu-rupu

Ahojte ja som zacala cvicit podla trenera co je vo fitness cerealiach teraz taky kod, a ten zadate na jednej strane a tam vam to da trenera, ja cvicim uz 2. den, zatial som spokojna, len mam strasnu svalovicu.. Na ranajky si dam cerealie, a tak pocas dna jem ovocie, cerealie a obedujem normalne, za 2 dni som schudla kilo, aj to je uspech :-) Vyskusajte to, saq ja vas budem tak priebezne informovat ze ako mi to ide. Ozaj, to cvicenie trva kazdy den asi tak tristvrte hod.-hodinku.. Toť vše..

RNG

Cereal je vyrobeny zo zrnin, podla zlozenia je blizky chlebovinam, moze byt ale s extra cukrom, lebo celulozou(vlakniny,fiber), niektore ako svajciarsky muesli maju klicky a viacej zrnin a mandle a hrozienka . Nech ako dobra zmes, nie je tam privela bielkovin, je tam vela skrobovin a ma to velmi vysoky glycemicky index.
Kratkodobe to neuskodi, ale dlhodobe- len pozrite na tych obeznych americanov(45% obeznych, vsetko to vyrastlo na cerealoch...)Vcitane mna.
Fitness vyzaduje ovocne a zeleninove stavy, proteinove(bielkovinne) jedla a koncentraty, kopy zeleniny, hlavne surovej koli enzymon a malo skrobovin. Trochu olejov z orechov a semien(mandle , para orechy tekvicove , slnecnicove a lanove semeno)
Pomoc na rozpustanie tukov, lecitin suchy granulat.

maxalka

Ano ides na stranku a podla takeho videa. Vazne dobre to je lubi sa mi to lebo ked mam sama len tak tak ma to nebavi.. Ale hentak hej

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fitness cerealie - Fórum - ZDRAVIE.sk