Streptokok tam dole

elise

asi sme sa trochu nepochopili, ja som myslela ze 4-5 rokov mas s imunitou problemy, ale nevedela som ze uz aj k imunologovi chodis... tak potom to bude nejaky hnup. okrem tych autovakcin spravenych presne na mieru na konkretny typ bakterie, existuju aj "vseobecne" injekcie a tabletky (ucinne a drahe), ktore myslim doplnuju T-lymfocyty a napravaju podstatu pokazenej imunity. Tie som brala tak "doplnkovo". Skus zmenit imunologa. Ak si z BA, ja som chodila na Tehelnu k Dr. Hruskovicovi. Taky mlady trochu slahnuty zenbudhista :-)). Ale odbornik je podla mna dobry, vyzna sa, a nie je mu luto vselico otestovat a predpisat hocico co pomaha aj ked su to drahe veci...

madlen

sup-sup k imunologovi robim prave tych 4-5 rokov a nic moc. Krvne testy mi robi stale a tiez nic.Antibiotikam sa snazim vyhybat,vsak aj teraz lezim len tak "nasucho" bez antib.Len tym sladkostiam sa vyhnut nedokazem.Mozno v tom je pes zakopany. Pises inekcie ale mozu to byt tabletky? Myslela som,ze len inekcie ked je to autovakcina (moja predstava nieco namiesane na mieru)takze najpravdepodobnejsie iba inekcie.

elise

Hylac ak sa nemylim je na hnacku, nie? Ale tiez tusim funguje na baze nejakych "dobrych" bakterii.
To ze imunita spociva 70% v zdravych crevach - to je podla mna pravda. Kysle mliecne vyrobky su vyborna vec. Sladkosti a antibiotika presne naopak. Ak mas s imunitou dlhodobejsie problemy tak sup-sup k alergologovi/imunologovi a on ti spravi krvne testy, zhodnoti a predpise nieco silnejsie. Existuju aj dost ucinne tabletky a injekcie na napravenie imunity, ale tie su iba na predpis :-). Z tych volne predajnych som vyskusala Laktobacily v kapsuliach a Imunoglukan, ale tazko povedat kedze vysledok sa dost tazko meria...

madlen

a este,rozne tabletky na upravu crevnej flory mi tiez nezaberaju.Mala som ich dost,kvasinky v crevach tie zotrvali. Len Hilac som nemala a pocula som,ze je dobry.Naco presne pôsobi? Mate s nim skusenosti?

madlen

ale ja mam s imunitou problemy uz asi 4-5 rokov a este nik mi nic nenavrhol.Uzivam len isoprinosine uz treti rok.ale zjem viac sladkosti,to nie je dobre,a mlieko moc nejem,len jogurty,nechutia mi,bolieva ma hlava po mlieku alebo vyrobkoch.kombuchu pijem casto,ale mam pocit,ze nic nezabera.moze to byt preto,ze mam rada sladkosti? cokoladu? vraj zahlienuje creva a v nich je 70% inunit.systemu.Neviem.

elise

Madlen - urcite sa tam s alkoholom nebabri, lebo si vykynozis vsetky laktobacily ktore udrziavaju kysle ochranne prostredie a pridaju sa ti este aj kvasinky... To vobec nepotrebujes, ze? :-). Kysle prostredie v posve je nutne!!! Na imunitu vynikajuco posobi predovsetkym uprava crevnej flory - laktobacilove tabletky, acidofilne mlieka, kefir... napr. pozri www.tibi-kombucha.szm.sk, ja pijem denne ten mliecny kefir a musim povedat ze aj vyborne chuti, a myslim ze aj on sa pricinil. A hlavne nejest zbytocne antibiotika a sladkosti, lebo aj kvasinky striehnu za kazdym rohom :-). Autovakcinu navrhne imunolog po komplexnych krvnych vysetreniach, pri dlhotrvajucich a rezistentnych bakterialnych a kvasinkovych chorobach kde je oslabena imunita. Urcite nie po tyzdni nejakeho zapalu. Kamaratka s autovakcinami vyliecila aj zlateho streptokoka z hrdla. Je to liecba velmi dlhodoba, niekolko mesiacov minimalne az rok, a potom udrziavat...

madlen

elise,tu autovakcinu ti navrhli sami? ja mam uz dlho znizenu imunitu,aj teraz som ochorela a lezim uz tyzden nic sa nezlepsuje.Mam o to poziadat?
Inak,niekde som tu precitala,ze propolis je anitibakterialny aj antivirusovy.Tiez mi pomaha na hrdla,naozaj,vdaka za typ.Vcera som to vyskusala aj tam dole,ak tam su bakterie,ale rozriedila som to vodou,lebo alkohol tam dole by nebol dobry.Neviem,ci pomoze,dam vediet.dufam,ze by mi za to ginekol.nevynadala. :)))

elise

u mna sa tiez 3 bakterie striedali kolom dokola (2 crevne a jeden streptokok), vzdy aspon jedna akekolvek lieky prezila, trvalo to niekolko rokov a nepomahalo nic. nakoniec imunologicke vysetrenie potvrdilo znizenu imunitu, vyrobili mi z tych potvor autovakcinu a chodila som na injekcie 2x tyzdenne skoro rok. potom to zmizlo, ale udrziavacie injekcie som musela zrusit lebo som otehotnela :-). tak dufam ze uz sa to nevrati.

madlen

babenky,som zhrozena z toho,o com pisete.nevedela som,ze aj dole moze byt strept.zvlast su nachilne tie,kt.ho mali napr.v mandiach.Mne ginekol.nikdy nerobila vyter.mam tiez stale vytok a niekedy svrbi,povedala som jej o tom,a dala mi nejake 3 ci 5 tabl.na vkladanie.Aku mala istotu,ze to nebol strept.ktory potrebuje kazdy iny druh antibiotik podla druhu?ked vyter nerobila? ziadnu.a ja som velmi casto mavala anginy a samych streptokokov v mandliach.o tom ona vie a predsa dôkladnejsie nevysetrila.ani krv,ani vyter...je to dobry postup? mam byt spokojna,ked stale mam vytoky?

cica

-ja som po zisteni,ze mam ureaplazmu a nasledne po jej prelieceni isla na testy znova a doktorka mi povedala,ze ureaplazma zmizla ale mam streptokoka...no co to je za fras???mam caste svrbenie tam dole a teraz to moze sposobovat ten maly hnusny hybrid...poradis????