Vzduch vo vagíne?-sex

Príspevok v téme: Vzduch vo vagíne?-sex
smejka

Ahojte. Mám problém ktorý je mi nevysvetlitelný a chcem radu!! Som 3 roky po prvom a 3 mesiace po druhom pôrode. Môj problém je v tom že pri chôdzi a sadaní,mi z vagíny uniká vzduch a je mi to nepríjemné, lebo to znie ako s prepáčením prd a nedá sa to potlačiť, proste si to len tak vyfúkne. Pomôžte mi prosím ako sa toho mám zbaviť, lebo sa velmi hambím. ĎAKUJEM

ciara

no mne sa to stalo uz tiez parkrat. Bolo mi to neskutocne trapne... A vies co som zistila(moznoze kecam), pri sexe sa mi to stavalo s chalanom, kt. nebol dobre vyvinuty. z mojim sucasnym ani raz. Asi tam je vazne vela nevyplneneho priestoru:-) Teraz som rok v zahranici bez imtimnosti a uz sa to nestava.

smejka

jaj baby, ja už že sa toto trápne niečo stáva iba mne. Strašne sa za to hambím a nedokážem to ani svojmu lekárovi povedať tak len takto inkognito cez internet. Ďakujem za odpovede.

Lenush

nemam sice podobny problem, ale stalo sa mi obcas ze sa mi tam vdzuch dostal, ale ked sa "vyfukol" tak bolo vsetko v poriadku. skus sa poradit so svojim gynekologom.. cim to moze byt zapricinene. pravdepodobne este nie si celkom uzavreta (nie som si ista, kedze som este nerodila)
citala som, ze na rychlejsie uzavretie su velmi dobre venusine gulicky, kedze posilnuju svalstvo v okoli vaginy