Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako poznam, ze to je laska a nie zvyk???

Príspevok v téme: ako poznam, ze to je laska a nie zvyk???
matulax

Mam 21, s priatelom som 6 rokov. Pociatky boli plne rozchodov, vzdy mi vyplakaval pred dverami, tak sme to dali dokopy. Potom sme zacali spolu byvat. Pracuje na stavbe, v zime nerobil, bola som z toho nervozna, odisla som do zahranicia. som tu uz rok a velmi mi vyhovuje byt sama. Volali sme si kazdy den, stretli sme sa raz za dva mesiace a mne to vyhovovalo. Jemu nie, ide sem pracovat tiez. Nie som z toho nadsena :-(, mam super pracu, v kt. aj byvam, no on chce, aby sme sa nastahovali do jedneho bytu. Neviem cim to je... cez telefon je to uzasne, ked sme spolu tyzden, katastrofa!uz som si zvykla na svoj pokoj a na svoj rezim a on mi to kazi. Zvyknem si po dlhsej dobe, ci to nema zmysel??? Je mi luto sa s snim rozist... ako zistim, ci ho naozaj lubim???

matulax

Hej mozno mate pravdu...
len co,ked mne nechyba ani druhy chlap??? mozno som fakt este mlada a dojde mi to neskor. Velmi som kedysi chcela komplet rodinku, ale ked vidim, ako sa zeny trapia, kolko je rozvodov, moje predstavy na rodinu su deti a ja... (priatel si ma chcel zobrat a mat babo... a ja???do tyzdna som si dala Mirenu)

elablue

Ked ti vobec nechyba a rozculuje ta fakt ze ide za tebou tak je jasne ze ho uz nelubis.Keby si ho lubila tak by si tazko znasala odlucenie a sla by si sa zblaznit od stastia ze pride za tebou a zase budete spolu.Sama pises ze ti viac vyhovuje byt bez neho tak si si vlastne sama odpovedala na svoju otazku.Radsej ten vztah ukonci nech si chlapec zbytocne usetri cestu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako poznam, ze to je laska a nie zvyk??? - Fórum - ZDRAVIE.sk