Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zabudla som na tabletku.. co teraz?

nikusik91

co mam robit ked som nezobrala 2 tabletky a na treti den som dostala kramy??mam normalne dobrat alebo si dat pauzu??dakujem

agina

Tiez si myslim, ze to nebolo z tach tabliet, pretoze mam vela znamych teraz co sa im stalo to iste, co tebe. Jeden den im bolo strasne zle, vracali a na druhy den uz vsetko v poriadku. Mozno je nieco vo vzduchu.

panika

Leni
nemyslim, ze to bolo kvoli tym tabletkam. V navode je napisane -v pripade zabudnutia:uzit zabudnutu co najskor a druhu podla normalnej schemy, aj keby to znamenalo, ze v 1 den uzijes 2 tabletky

pyrana

Ja som si myslela,ze nesmies tabletku vyzvracat do 12hodin od pozitia,lebo az vtedy mas istotu,ze zaucinkovala,tak neviem,skus este raz pozriet letak,alebo zavolaj svojej gunekologicke a oa ti to utvrdi.

Lenush

dakujem za rady. urcite si prvy tyzden budem davat vacsi pozor s priatelom, keby nahodou vcerajsia tabletka nezabrala.
mohla som vyvratit vsetko jedlo kvoli tomu, ze som zobrala jednu tabletku rano a druhu vecer?? este nikdy sa mi nestalo, zeby som zabudla uzit tabletku

agina

Lenush mne sa to tiez parkrat stalo a vsetko bolo v poriadku.Dokonca som sa musela vratit zo skoly, aby som vzala tabletku, lebo ten vecer som zabudla...vsetko v pohode....

shakt

neviem panči,potvrd alebo vyvrat, ale tabletka musi ostat v tele 4 hodiny/vracanie,stolica/potom mas zarucenu ochranu,takze ak si vzala o 20 a vracala o 00.30,podla mna je to v pohode.Skus si davat na to pozor a tabletky sa snaz brat pravidelne-nezabudat-nadstav si trebars v mobile-ja to mam tak a 4 hodiny si davaj pozor po uziti tabletky-7dni musis brat tabletky v poriadku,inak bud obmedz pohl.styk :) alebo pouzi aj inu ochranu.Inak nemas k nim letacik?? tam sa vsetko docitas.

Lenush

vcera som zobrala o 20,00 tabletku ako ste mi poradili, problem je vsak v tom, ze som v noci 4x vracala.. prvykrat o 00,30 a vyvratila som komplet vsetko co som za cely den zjedla :( bolo mi strasne zle.. vyvratila som aj tu tabletku? znizila sa teraz ucinnost antikoncepcie?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.