Mykoza posvy

:D:D

Chcela by som sa opýtať, mam dlhoročné problémy s imunitou a tiež gyn. problémy. Tiež sa mi robia afty a herpesy hlavne pri velkých zmenách počasia a tiež pri zvýšení stresu v práci.S tým sú spojené aj gyn. problémy . Známi a priatelia mi odporučia rôzne spôsoby ako sa chrániť (wobenzym,koloidne striebro,bylinky,homeopatika,a rôzne iné...)Chcela by som Vás poprosiť, či my neviete pomôcť s vyriešením môjho problému. Za odpoved vopred dakujem

streptokok-b

Rng,
prosím ťa, môžem teda užívať zároveň koloidné striebro a citricidal? Mám to podľa teba užívať orálne alebo si robiť aj výplachy? V priebehu roka som mala viackrát mykózu, teraz mi zistili streptokoka v pošve, chodím na injekcie pendepon k infektologičke, ale vôbec nepociťujem zlepšenie. Výtok už v podstate nejaký zvláštny nemávam, ale stále ma svrbí pošva. Dávala som si tea tree olej na tampón do pošvy, to mi celkom zabralo, svrbenie prestalo, ale znovu je to po dvoch týždňoch tu. Zdá sa mi, že to svrbenie vždy začína v priebehu ovulácie. K dr. mi je už aj trápne chodiť, vždy mi dá len nejaké čípky, ktoré zaberú krátkodobo a podľa mňa je problém niekde inde. Okrem toho sa mi vyhodila nejaká hrčka na pyskoch, neviem, či to nie je Bartoliniho žľaza, natierala som si to gáfrovou masťou s ichtamolom, trochu to prešlo, ale stále akoby som mala tú žľazu trochu napuchnutú. Ešte sa chcem spýtať, či sa môže tým streptokokom nakaziť aj partner alebo je to získané z prechladnutia, takže by sa to naňho nedalo preniesť? Za odpoveď ti veľmi pekne ďakujem...

streptokok-b

A ten citricidal a oregánový olej kúpim v lekárni alebo nejakej internetovej lekárni?
Rng a myslel si výplach citricidalom? A keď budem to koloidné striebro užívať orálne, tak to bude mať tiež nejaký účinok, nie? To vraj vyhľadáva tie baktérie, takže aj v črevách by to vyhľadalo a zahubilo?

RNG

Koloidne striebro je dobre na vyplachy, hlavne na streptokoky, ale lepsi je roztok citricidalu, lebo ten je aj ciastocne antimykoticky.
Zialbohu ale vyplachmi sa to nevylieci celkom, treba to adresovat aj zvnutra, na candidu proticandidovou dietou a doplnkami(bezsacharidova, kokosovy olej, oreganovy olej a roztok citricidalu, na noc probiotika), na streptokoky pit roztok citricidalu, 35 + kvapiek na liter vody, pit po malych glgoch cely den, na noc zobrat silne probiotika s kuskom jablka.

streptokok-b

Rozhodla som sa, že vyskúšam koloidné striebro. Je to vraj dobré na kandidózu aj streptokoky. Máte s tým niekto skúsenosti? Zabralo to?

janab

Už som tu písala, že večer skúste si na vložku dať biely čistý jogurt. čo sa týka mykozy, je to huba, takže kým to vyhubíte , tak to trvá asi týžden. Môže vás bolievať aj v podbrušku, pretože je to akoby kvázi zápal. Pošva má svoju floru a tá je porušená. Mala by tam byť nakyslastá flora a ked tá sa poruší (veľa cukru v jedle, stresy, menzes, antibiotiká...a pod), tak sa tam vytvorí prostredie pre huby..tak ako klasická pliesen...Po rýždni by pliesen mala zmiznúť a vaša pošva by mala dostať šancu sa zregenerovať a začať sa chrániť sama...avšak ak vy jej tu šancu nedáte, tak to je začarovaný kruh...stále ked beriete antibiotiká, treba si hned dať predpísať aj lieky na mykozu, pretože ju zaručene mať budete...pliesen sa objaví aj v období ovulácie, alebo tesne pred menzesom a to preto, lebo prudko narastú, resp. klesnú hormony...a netreba zabúdať ani na partnera..ten sa musí liečiť tiež, alebo sex len s ochranou...inak sa to bude vracať stále späť..budete sa navzájom infikovať..huba je huba...

5qo

asi ta sklamem kenty ale ziadna zazracna masticka z lekarne ti nepomoze , treba to znicit vnutorne silnymi antimikotickymi latkami ako oreganovy olej+slabsie cesnak skorica... rychlo mikozu nahradit kvalitnymi probiotika a potom aspon trochu dodrzovat zasady ako malo cukrov nezapijat jedlo nepit mlieko jedine vtedy sa mykoza nevrati.pri pouzit masticky si treba uvedomit ze mykoza sa musela dostat z creva aj na posvu a vsetko medzi tymito dvoma miestami je postihnute mykozou a masticka ti to znici len na tom mieste a nie inde a hned sa to vrati