Mykoza posvy

streptokok-b

Martin Ferko,
môžeš poradiť aj na tomto fóre, prosím ťa? Je veľa žien, ktoré majú také problémy, ako mám ja. Aj im by si veľmi pomohol...

Kenty

Svrbenie a pálenie. Mastička na mykózu alebo tabletka mykomax sa mi zdá, že sa tak volá. Lekáreň a tam sa spýtaj na mastičku a na tabletku na vaginálnu mykózu bez lek. predpisu.

5qo

dajte si vyhladat na fore rng+kandida, kde radi niekolko antimikotik sacharidovu dietu...mam s tym aj osobne skusenosti nie len zo sebou ale napriklad aj s rodiny , tak mi verte ze nic lepsie na to neexistuje a na lieky antibiotika antimikotika, a masticky typu kanesten zabudnite neriessia podstatu veci a vrati sa vam mikoza este silnejsie ako pred tym ako ste lieky uzivali.

streptokok-b

Ahojte. Pred rokom som mala prvý krát mykózu a odvtedy mám často svrbenie pošvy, znovu som mala mykózu, dokonca mi zistili streptokoka v pošve. Beriem na desať týždňom injekcie od infektologičky, penicilin mi na streptokoka nezabral. Ale aj napriek liečbe či samostatne naordinovaných liekov mávam stále svrbenie vo vnútri i zvonku pošvy, asi najčastejšie v strede cyklu, počas ovulácie. Okrem toho ma začína bolieť v podbrušku, neviem, či z toho, alebo som prechladla. Ku gynekologičke už ani nemám chuť ísť, lebo mi vždy dá len čípky polygynax a to je všetko. Podľa mňa je problém niekde hlbšie. Neviete mi niekto poradiť? Už som z toho na nervy, stále sa len pozorujem, mesiac čo mesiac to isté...

husička

Mala som zápal, ale bez hrudkovitého výtoku. Brala som Clyon. Po mesiaci mám pálenie a svrbenie, hrudkovitý výtok nie. Vraj v pošve mám všetko možné, len to čo tam ma byť tak nie je. Chýba mi vraj laktobacil. Beriem dvakrát do týždňa gynoflór na cmuľanie, ale nič mi nepomáha. Často ma všetko dole svrbí, páli a niekedy ako keby sa mi po ochlpení niečo pohybovalo, ale nič nie je vidieť. Má niektorá z vás takú skúsenosť ? Poraďte čo robiť.

Ashleyy

Ja mam otazku ... Minuly tyzden utorok som dostala kvazi mykozu , kupila som si na to tabletky a natierala kremom , preslo to , ale na konci klitorisu , akoby na zaciatku vaginy mi ostal akoby pupak , je to biele , neprijemne ... neviem ci si na to mam nieco dat , ci len pockat alebo ist k doktorovi , dakujem za odpovede

christy

mam jedn otazku : mam biely vytok a trochu niekedy zapacha co s tym mam urobit pls piste rady . Co na to pomaha ? pls prosim odpovd surne

Markam

Tiez velmi odporucam jogurt, ktory ma perfektne ucinky na napravu bakterii.
Som citala jeden perfektny clanok o posobeni jogurtu na nase telo na -odkaz odstránený- odporucam, motivacne informacie - si zacnes jogurt pripravovat aj sama