je to zdrave ked kazde rano jem ovsene vlocky,...

elwin

:) ja chodim prave preto skorej spat aby som mohla rano skor vstavat... odkedy spim pravidelne 8 hodin tak som uplne v pohode a nie som vobec unavena.... skus to, neviem o kolkej vstavas ale ja tak o 5:45 mam budik prvykrat a vacsinou o 22 som uz v posteli najneskor...

ammonka

ja rnao nestiham nic! akurat ze vstanem a letim do skoly a nic ine sa neda stihnut lebo ked vstanem skor som potom unavena na smrt

elwin

to nie je dobre ked neranajkujes... neviem ci lepsie ze nezjes nic ako tu slaninu ale kazdopadne daco by si mala jest rano

RNG

Tie corn flakes by som vynechal. Je to priemyselny produkt. Ovsenne vlocky je prirodzeny, celozrnny produkt.
K tomu by som pridal zo dve lyzice mleteho lanoveho semena(rozpustna celuloza, omega 3 oleje, antioxidanty)

Summer_

Rano si kludne mozes take nieco dopriat aj pri diete lebo do vecera to aj tak spalis... pribrala by si ak by sa sa tym napchavala neskoro vcer... :)

elwin

ja to jem tiez kazde rano presne odvazene mnozstvo s mlieckom a neviem, zatial som nepribrala prave naopak... a urcite to je zdrave, minimalne zdravsie ako typicke slovenske ranajky typu vajicka so slaninou a chlebom s maslom... este ked si k tomu pridas pohar cerstvej odstavenej stavy alebo dake ovocie tak mas postarane o energiu na dopoludnie...