Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reumatoidna artritida a tehotenstvo

Príspevok v téme: Reumatoidna artritida a tehotenstvo
marcia

Skusi mi niekto poradit na tuto temu?Budem rada ak sa tu najde niekto kto tiez trpi touto chorobou a skusi mi poradit ohladom toho ci je to nebezpecne cakat dieta ked trpim touto chorobou a ci nie su nejake rizika,aby dietatko bolo hlavne zdrave a ako prebieha tehotenstvo,ci sa zdravotny stav moc nezhorsi a ako je to po porode,dakujem vopred

katuska2216

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či nejaká pacientka má skúsenosti s tehotenstvom a reumatoidnou artritídou. Dakujem

zuzuzuzu

Ahoj co sa tyka tehotenstva mala by si sa informovat jedine a jedine len u svojej reumatologicky a u svojho gynekologa pokial sa zhodnu tak mala by si zvazit ci je ich rozhodnutie spravne alebo nie popripade skusit lepsieho odbornika najlepsie v reumatologickom ustave v piestanoch.

RNG

Ked beries zdraviu nebezpecne lieky, mozu uskodit aj babatku.
Preto je lepsie pozerat na prirodne prostriedky, doplnky vyzivy.

zuivi

Ahoj MArcia
Mne reamatologicka povedala ze tehotenstvo neprichadza v žiadnom prípade do uvahy a gynekolog mi povedal ze v tom nevidi problém.... Takže si mam asi vybrat, ked ani lkari nemajú jednotný názor... : (

žofia

Marcia,
neviem Ti v tom poradiť, ale prečo sa neporadíš so svojim lekárom.
Mňa čaká len vyšetrenie na reumat. a tiež tam idem s veľkými obavami, aký ortieľ lekárka vynesie.
Veľmi Ti prajem, aby si sa tešila a hlavne zdravá so svjim babätkom
Žofia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reumatoidna artritida a tehotenstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk