skinoren

skinoren

ja som mala ten kremik, ale bol velmi parfemovany a zrejme preto mi mastil plet/viem ze obsahuje jednu alebo dve zlozky co by mali branit tomu, ale z nejakeho dovodu som bola mastna:(.ja pouzivam keracnyl od ducray a som spokojna.ale velmi pekne dakujem za radu, kazda rada sa ceni:-))

sedmikraska

holky vyskusajte od Biodermy krem AKN ja som mala niekolko rokov akne. tiez asi 10 a az tento rok som zacala pouzivat biodermu, takze aj cistiaci gel, neni to zrovna najlacnejsia znacka, ale ako si pamatam, tak ani skinoren nebol najlacnejsi. Skuste zajst do lekarne a spytat sa ci nemaju vzorku zdarma, ja som ju dostala. Ak je fakt financna nudza, tak poprechadzajte vsetky lekarne, nazbierajte vela vzoriek a nemusite platit, ved aj tak je ten kremik malicky a dlho vydrzi

skinoren

ja som mala velmi tazke akne, a roacutam mi velmi pomohol.mala som 4 mesiace 10 mg denne a 2 mesiace 20 mg, kozna mi nechcela dat vyssiu davku, lebo som mala a velmi stihla.mala som velmi peknu plet aj pocas liecby a aj skoro rok,po liecbe, vazne bez jednej vyrazky, ale velmi som sa bala aby sa mi to nevvratilo/lebo potom sa mi zacala robit jedna -dve vyrazky-okolo cyklu/, ze som sa opytala koznej, ze ci mozem pouzivat skinoren ako udrziavaciu.ona mi tvrdi ze ta ucinna latka je telu prirodzena, len neviem ci vie ze to obsahuje aj kys.benzoovu, ako pomocnu latku.a znasas roacutan dobre?ja som mala velmi bolave klby/ale som ani nepovedala dr.som sa bala ze mi ho vysadi, lebo som vazne mala uz plne zuby toho akne, ktore bolo aj velmi bolave/a mala som zle nalady/mrzuta../

paula87

ahoj, ja mám problémy s akné už pomaly 1O rokov, momentálne užívam roacutan a mám už 7 balenie a výrazné zlepšenie nenastáva, užívam to už začiatok 4.mesiaca. tebe rozcutane pomohol? skinoren je fain a i ten užívam dosť dlho už, nevidím žiadne nepriaznivé účinky, skôr nevidím žiadne účinky, ale zas by som klamala že mi roacutane nepomohol, ale čakala som viac, ale ved v liečbe pokračujem tak hadam sa to zlepší. nemusíš sa podľa mňa báť skinornu.