RADU PROSÍM.....

Príspevok v téme: RADU PROSÍM.....
flower

Ahojte.Pred niekolkými dnami sme sa s partnerom mazlili... nemala sme ešte spolu sex.Teda obaja sme ešte nemali sex...a začala som mu to robiť rukou ledva som sa ho dotkla a povedal že musí na zachod... potom sme v tom už nepokračovali čo sa stalo?Urobila som niečo zle?A ešte mám otázku či pri milovaní a použití kondomu treba aj lubrikant???Prosím rady.Dakujem dopredu.

flower

hmm noo je to možné že sa hambí...tak dobre... a ete môžem otazku? ked ho robiš pusou nechaš aby sa do teba vystriekal?a ked nie tak kam?ake to je?ete som to neskušala...:(

elablue

Ale ved preco by sa mal chodit na zachod robit?Sak normalne pred tebou nie?Ja ked robim mojho rukou alebo pusou tak potom ked sa uz ma spravit tak mu nasmerujem penis na jeho hrud a tam sa vystrieka.Potom to poutierame toaletakom a je to :´-)Este spolu len zacinate tak sa asi bal ze ako by si reagovala na jeho semeno kedze si este neskusena.Ze ci by sa ti nehnusil alebo tak, moj si tiez take veci na zaciatku namyslal ale ja som mu povedala ze nech sa netrapi ze je to normalna vec a nema sa zaco hanbit.

flower

Elablue....he nevidela... dakujem pekne za príspevky...a potom vždy ked sa budeme mazliť sa pôjde na zachod urobiť?a ked sme niekde inde?

elablue

Vystriekat sa na postel by som mu neradila ved to by bol riadny bordel.Mam pocit ze si to este nevidela nazivo ked sa tak pytas.Je to pekne mazlave a lepkave a to by si na posteli urcite mat nechcela :´)

flower

ahaa no dakujem pekne :) a ked sa vystrieka to znamena že dosiahol orgazmus?a ked sa vystrieka na postel tak to nebude tam vidieť potom alebo ako?? kto nechce nech nepíše sem ale rady prosím:) dakujem

del12

No asi mu bolo treba na WC, alebo sa hanbil vyetriekať pred tebou.
Kondomy sú dosť klzké same o sebe, tam asi lubrikant nebude treba.