neviem otehotneť nevie mi niekto poradiť

hgfd

rockaholicks ma pravdu=)dolezite je byt v uplnej pohode nestresovat sa a nemysliet nato=)Ja som raz otehotnela hned na prvykrat vobec som neplanovala dieta cize som nato ani len nepomyslela a bolo to tu..a teraz druhy krat som nervozna myslim nato a zatial nic cize je to cele o psychike =)treba klud nechat to tak a pride to ked to budete najmenej cakat=)

rockaholicks

Pokiaľ ste stále v strese z práse, ľudia plní harmonogramov a nemáte čas na kus odpočinu a zrelaxovania si mysle, tak vám to bude trvať veky... Niet divu. Spodenie diaťatka tak ako aj na jeho výchovu treba pokoj a kľud.

mimkaaa

poznala som jeden par ktorí tiež nevedeli dlho otehotnieť a lekar vies co im poradil ? zmeniť prostredie , že ench idu niekde na dovolenku k moru...a oni aj šli a verite ci nie otehotnela tam...tak neviem, ci to fakt bolo tou zmenou prostredia ale skuste aj vy...ved nič zato nedate..držim palceky

maťa1

nicolka, ani mne sa nedarí, ale nie tak dlho, neskúsila si antikoncepciu? lebo ja som ju nikdy neužívala a radili mi, nech si ju dám predpísať a že keď ju vysadím, hneď otehotniem, ale neviem...skoro všetky kamošky to tak mali, ale je to určite individuálne. a tebe robili vyšetrenia?

dada

treba ísť k lekárovi ja som otehotnela po 10rokoch trápenia a chodenia po lekároch a rôznych liečiteloch ale všetko je naozaj v psychike,čím viac budeš chcieť tým horšie to pôjde

yo3hi

niektory to skusaju aj 5, 10 rokov kym sa to podary poznam take pripady ona aj on zdravi a nic...ako hovori 35sandy psychika je svina

35sandy

Veľa robí aj psychika.Pri milovaní sa nesnaž myslieť či teraz ostaneš tehotná.Viem je to ťažké,ale hovorím to z vlastnej skúsenosti.Otehotnieť sa podarilo až po 10-tich rokoch manželstva.Držím palce.