Gynekologia - lekari??

Príspevok v téme: Gynekologia - lekari??
kuku

Zdravim vsetkych,
chcela by som sa spytat ake mate skusenosti s gynekologami v Bratislave? Ja som dnes ostala v soku po jednom vysetreni, pri ktorom osetrujuci lekar bezocivo pocas toho ako ma vysetroval zdvihol svoj mobil aby niekomu dolezitejsiemu mohol povedat, ze prave nemoze rozpravat. Vysetril ma bez jedinej informacie o tom co ide v nasledovnych minutach robit a spraval sa ako keby bol neviem kto.
Stalo sa nieco podobne niektorej z vas? Ja som to vyriesila terminom v sukromnom zdravotnom stredisku, kde si aspon mozem byt ista, ze sa po navsteve lekara nemusim citit ponizene.

???

myslím si, že treba trosku ubrat zo svojej citlivosti az precitlivelosti a uvedomit si fakt, ze lekar nie je automat, ale clovek, co sa mozno tiez dobre nevyspal,ma problemy ako kazdy iny..ak by telefonovala predavacka, alebo uradnicka kt.by sa mala venovat niekomu inemu, kto tam za nou prisiel tak by sa nic nedialo..sme na to zvyknutí..ale ak si lekar dovolil zdvihnut telefon v takej situacii, tak ste pohorseny..ale v com je to ine?? v nicom..len na spravanie lekarov k svojej osobe sme naramne precitlively..

sedmikraska

Ako uz som pisala, viem ze ich praca sa ma viac docenit, ale ak sa niektorym doktorom nepaci ich plat a preto zanedbavaju svoju starostlivost a slusne taobchadzanie, tak nech radsej idu pracovat do tej banky, kde udu mat vyssi plat

???

nic v zlom poliewocka ale na celom svete v akejkolvek situacii na 99% trpia nevinni ludia co za nic nemôzu..aj ja som trpela ked mi krava uradnicka povedala, ze na zivnostensky list potrebujem 2 1000 SK kolky a stacil mi len jeden kolok s tym druhym si môzem vytriet ...

poliewoocka

Ziadny plat,ziadna motivacia.Ludia na SR su nedoceneni.Cest vynimkam,vsak?A potom trpia nevinni co za nic nemozu

qiu

Lekári si zaslúžia vysoké platy... A bude lepšie ak sa vláda zobudí a dá im ich. Aj lekári chcú mať dôsjtojný život a ak ho nedosiahnu platom tak začnú brať úplatky - ešte vo väčšom ako doposial...

tralala

co bolo na tom ponizujuce?vysvetlil ze ma pracu a vysetril ta..ponizene by si sa mohla citit keby zacal telefonovat a ty si tam sedela s rozdavenymi nohami.. si asi zo seba nejaka namako

...

kazdemu kto si mysli, ze lekari nic nerobia zelam aspon predstavu 36hod.sichty napr. na internom a ako bonus nech si predstavi 3exity za noc..stale sa vam to zda take lahke ? peniaze za nic, vsak??? neviem, preco si niekto stale mysli, ze lekarom k spokojnemu zivotu staci len predstava, ze pomahaju inym :))
a hocijaka zenska za priehradkou v banke sa lekarom s vyskou svojho platu moze smiat do ksichtu..

panik-a

sedmikraska
vzhladom na vtedajsi vek -beriem nazad. (tazko posudim svoj strach, ked som bola ja po prvykrat..som uz starsia a vtedy som uz mala okolo 18tky)

sedmikraska

suhlasim s Hanaaah, doktori si zasluzia velky plat,pretoze si systemyticky neodbuchaju svoju sichtu ako ludia vo fabrike, ale musia o tom rozmyslat. A kuku, nemysli, ze oni toho nenasedeli v skole a doktorom to nikdy neskonci, pretoze musia stale studovat nove taktiky a nove ucinne lieky na trhu.Zabijaju s tym mnoho casu a cas su peniaze

hanaaah

kuku, si ale uvedom, ze lekar je zodpovedny za zdravie a zivot. vies, co sa tak stane ekonomovi, ked sa zmyli pri vypocitavani vyplatnej pasky?? na druhy den to opravi..tu sa bavime o ludoch. okrem toho si porovnaj nase platy s platmi v zahranici..