Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MARHULE

damian

Neviem odkial sa vzala fama, ze na budovanie svalov treba masko???!!!

Nedajte sa vysmiat, ludia. Je to velka konina!!!

kikatt

jest cely tyzden marhule je blbost...... a co len marhule.... jednoducho cely tyzden jest jednu vec... vacsiu kravinnu som nepocula =))))))))))))))))))))))))))

shakt

a to akoze tyzden ci kolko jete cisto iba marhule?? mam ich rada,obsahuju vela isteho vitaminu,ibaze neviem aky, ak niekto vie - budem rada!

ovociee

JA JEM TERAZ NORMALNE,TU VAHU SI UDRZIAVAM,KED NAHODOU PRIBERIEM TAK SI DAM AZ POTOM MAR.DIETKU ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Alternativa

Pridam moj nazor : 170 cm a 50 kg a "ordinovat" si marhulove tyzdne na schudnutie - POZOR, POZOR na PPP /poruchy prijmu potravy/.

sisa sklov.

ahoj drzim tu tvoju marhulovu dietu :)))uz 2 dni ..a fakt sa citim zlahcena,brusko sa mi splostilo len neviem do kedy to vydrzim :(

123456

ano, je vhodne spravit si tak raz za tyzden tzv. ovocny, zeleninovy, vodovy den... ale ovocny tydzden???? to nie....

ovociee

vies aj moja mama to drzieva sem tam a takisto schudla a este ktomu to tiez odporucala kazdemu.a vycisti sa aj organizmus ....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MARHULE - Fórum - ZDRAVIE.sk