tehotna???

Príspevok v téme: tehotna???
blackmamba

ehm 5.den menstruacie sa nam s priatelom roztrhol kondom tak som si isla kupit postinor(aj ked sa priatel nespravil ze pre istotu) uzila som ho ale ako som uzila druhu tabletku cca 12 hod po nej sa stalo presne to iste(to bolo asi 2 dni po kramoch) zas sa kondom roztrhol ale priatel sa nespravil.....cca po tyzdni ako som uzila tabletky som zacaala krvacat...hm je to normalne?dostanem aj normalne kramy ako mam dostat?mozem byt tehotna?

hjui

Skor si myslim ze vedlajsi ucinok tabletky pochybujem zeby ti prisli skor ak ti dovtedy tak nechodili ty musis vedet..uvidis ci dostanes kramy normalne ako mas mat ked ne chod lekarke

blackmamba

len to krvacane trva asi dva dni a ja teraz akoze nevem ci mi mohli prist kramy dva tyzdne pre tym ako mali abo je to len vedlajsi ucinok tej tabletky.....

moniqa87

blackmamba podla mna nebude vobec tehotna, len aby som uviedla na mieru to krvacanie bolo pravdepodobne z tabletky, ale zena moze krvacat aj pri uhniezdeni vajicka, ale len malo, nie, ze by som chcela niekoho strasit, ale pre kazdy pripad, keby to tu niekto s podozrenim na tehotnost cital...

lea

Suzan, prosimta co su to tie vyvolavacky a co obsahuju? lebo aj mne meska 6 dni. mam ist na tu vyvolavacku? su to hormony?

suzan

prosím o radu, kedy až môže lekár zistiť vaginálnym ultrazvukom či som tehotná alebo nie som?...mešká mi totiž menzes, robila som si test ešte zo začiatku a vyšiel mi negatívny, lekár povedal po ultrazvuku že tehotnosť nevidí, dal mi 2 vyvolávačky...už je to 10 dní a stále nič..meškajú mi už viac ako mesiac, myslíte že môžem byť tehotná?

elwin

myslim ze ked si uz krvacala tak tehotna nebudes.... a postinor pravdepodobne obsahuje latky ktore narusaju menstruacny cyklus takze neni nic vynimocne ked si to dostala inokedy ako normalne... tot moj nazor, neviem ci je spravny...