Vichy Normaderm

rybka17

moj problem su rozsirene pory a nepomohlo ani vichy ani nic ine co som vyskusala...najlepsie je profesionalne cistenie ultrazvukom u kozmeticky.to jedine mi pomohlo... takze odporucam

rybka17

medzi tonami kozmetiky co som vyskusala bol aj vichy normaderm...ten krem, okrem toho ze sa mi plet vobec nezlepsila, tak zanechaval taky matny akokeby jemny biely povlak na mojej tvari a nemohla som si na to vobec dat makeup. pletova voda a cistiaci gel a peeling boli celkom ok, ale taku istu kvalitu maju aj ine znacky za nizsiu cenu. Bola som hlavne zvedava na krem (lebo ten je na tvari cely den a ten moze a nemusi robit zazraky), ale krem ma sklamal...

redsun

ja som si kupil ten NORMADERM a aj GEL NORMADERM a mne to nic nepomohlo akurat som vyjabal zato 1000 sk a akne sa mi robi dalej .. kozna mi povedala ze mi este nieco skusi !! tak som zvedavy

lejn

mmaattaa mozem vediet co presne pouzivas od normaderm, mam aj ja mastnu plet a hlavne rozsirene pory pocula som ze to fakt pomaha tak ma to zaujima co by mi pomohlo dik

mmaattaa

ahoj ja som mala tiež veľké problémy s pleťou .robili sa mi vyrážky, mala som rozšírené póry a veľmi lesklú pleť. Vyskúšala som už skoro všetky krémy a toniká aj od takých ospevovaných značiek ako L´oreál alebo garnier ale nič mi nepomahalo .Už davno som rozmyšlala nad vishy ale odradzovala ma cena : Nedávno som si konečne kúpila normaderm a už po3 dnoch som mala ovela lepšiu pleť pory sa mi stiahli ... už vôbec nemusím používať kricie krémy a makeupy. Vlastne to neni ani take drahé ked si vezmem že nekupujem už make upy a rôzne krémiky a vodičky .Postačí mi jeden krém normaderm tak vrelo odporučujem všetkým ktoré váhajú ako som váhala ja .

sara

ahoj ja pouzivam denny krem rano a vecer uz viac ako rok a som velmi spokojna, plet sa viditelne zlepsila, vsimli si to aj znamy..skoro vobec sa mi uz nerobia vyrazky.

anikaa88

...tiez sa chcem podelit o svoje skusenosti:) normaderm od vichy som zacala pouzivat len nedavno na kamoskine odporucanie lebo us som bola fakt zufala skusila som us mnozstvo pripravkov na problematicku plet rozdnych znaciek aj na predpis od svojej koziarky no nic nezaberalo alebo len na isty cas....no teras musim povedat ze konecne sa moj boj s aknoznou pletou skoncil :)na normaderm nedam dopustit,konecne som pri pohlade do zrkadla spokojna a konecne sa nemusim maskovat krycimi kremami....vrelo odporucam vsetkym co maju problem s akne:)

dadka

ahoj, ja pouzivam vichy normaderm uz asi pol roka a som velmi spokojna. mam denny hydratacny krém , aj pletovú vodu a teraz som si kupila aj cistiaci gél. je to kozmetika na mastnu plet s tvorbou akné. mne dost pomohla. kup a uvidis ale mysim ze budes spokojná.