chcem bábatko

mabellka

slavina:
ked si predstavim, ze by som cakala 24 rokov na babatko, slavinka to nie je utecha az ma mdloby obchadzaju....
ja stale nic....s muzom sa snazime kazdy vecer a dokonca uz aj vankus pod zadok davam....uvidime, ale velke nadeje tomu nedavam, uz prestavm dufat...:(((((

slavina

Čím viac sa snažíš,tým to bude ťažšie,nemyslite na to a vychutnávajte sex a ono to bez problémov príde práve vtedy,keď to budeš najmenej čakať.Známy sa snažili 24 rokov o bábätko,potom to vzdali,zmierili sa s tým,že bábo mať nikdy nebudú,a raz išli na dovolenku a keď sa vrátili,zistila že je tehotná...Jednoducho pohodička,žiadny stres a bábo bude na ceste..

carrie

ahojte tak som tu .Tie krce to bola menstruacia....bohuzial.Pozrela som si ten tehotensky kalendar podla vsetkeho mi to vypocitalo plodne dni okolo 3.jula.Tak to skusim,inač som chora...predvcerom som hodinu v kuse zvracala ale len vodu.Z čoho to neviem ale nadeje si nerobim kedze som mala menstruaciu dost silnu a bolestivu.

mabellka

carrie:
drtzim palceky, ale nerob si zbytocne nadeje, lebo nieco podobne som mala aj ja min. mesiac a nebola som, este mi aj menstruacia tyzden meskala, stava sa niekedy, ze si to mozes akoby sama vsugerovat. Je to krute!!!!!!

mabellka

daniela191:
myslis ovulacny test????
este som to neskusala, zatial som si plodne dni iba manualne vyratavala....ale asi to vyskusam. Co ine mi ostava

Daniela191

Carrie a nerobila si si test? Pozor, lebo ja som mala strašné krče ako pred menštruáciou a dala som si Buscopan a to už som bola tehotná. Tie príznaky sa ti môžu objavovať dlhšiu dobu, vždy keď by si mala mať menštruáciu.

carrie

no,fajn.....a už mam krče v bruchu,boli ma hlava a mam vsetky predmenstruačne priznaky.Je to zvlastne ved som ju mala pred 15timi dnami.Zvyčajne ju mavam každy 28den.možno je to kvoli vysadeniu antikoncepcie.

lenka2

carrie, pekne je to popisane na www.tehotenstvo.academy.sk, rozne metody ako vyratavat kedy otehotniet a potom aj tyzden po tyzdni cele tehotenstvo, teda skoro, este to nemaju uplne hotove ale myslim ze su na nejakom 30. tyzdni