chcem bábatko

panika

tak nehovor-urcite sa nevzdavaj dopredu, len to chce svoj cas a aby si bola v pohode. Niektore zeny maju proste taky blok..Skus na to tolko nemyslet a urcite to pojde. Vela stastia prajem

carrie

Viete čo je na tom najhorsie?Som detska sestra na novorodeneckom oddelení,den čo den držim v rukach malé babatka.Kde je to moje??????A niektore matky si po to svoje ani neprídu.Je to nespravodlivé.Niekto by dal za to dieta vsetko.Niekto to bere ako samozrejmost,a niekto to nechce.Nikdy som si nemyslela že budem mat takyto problém......ozaj sa neda na to nemysliet.Mam z toho depku.Teraz sme si dali par dni prestavku.Dnes sa budem snažit na to nemysliet.Bude to tažke,vzdala som sa dopredu.

samko r.

Čím viac na to budeš myslieť, tým to bude horšie. Naplno sa oddaj milovaniu /sexu/, na nič iné nemysli a vtedy to príde. Žena najskôr otehotnie, keď pri súloži zažije silný orgazmus!!! Má to na svedomí niečo tam dolu vo vnútri v tebe. To nie sú moje myšlienky, to som niekde vyčítal. Držím palce.

mabellka

jarula:
ano mas pravdu a ja to velmi dobre viem, ale je lahke nieco povedat alebo si to hovorit....ja si stale hovorim....nemysliet na to a bla bla ale neoklamem samu seba, som stale napata...snazim sa chodim na masaze, relaxujem, chodime s priatelom kade - tade aby som nemyslela ale nic nepomaha
som totalne zufala

jarula

nedari sa vam preto, lebo ste psychicky vycerpane, skuste na chvilu vypnut, skuste nejaky relax, alebo dovolenku s partnerom a hlavne nestresujte, lebo toto vam nepomaha, len uskodi. drzim palce

mabellka

carrie:

ja mam presne ten isty problem, zasibava mi uz z toho....tento mesiac mi meskala tyzden menstruacia skoro som sa rozplakala od stastia ziarila som ako slniecko a ked som si spravila test tak nega. som pol dna ani nerozpravala. Neviem co mam robit...zatial sa pokusame "iba" 3 mesiace tak nemozem ist este k lekarke ale ja este deti nemam a obavam sa ze som neplodna
strasne...ani nevies ako ma to unavuje, stale sa nad tym trapit...viem presne ako ti je...

mabellka

carrie:

ja mam presne ten isty problem, zasibava mi uz z toho....tento mesiac mi meskala tyzden menstruacia skoro som sa rozplakala od stastia ziarila som ako slniecko a ked som si spravila test tak nega. som pol dna ani nerozpravala. Neviem co mam robit...zatial sa pokusame "iba" 3 mesiace tak nemozem ist este k lekarke ale ja este deti nemam a obavam sa ze som neplodna
strasne...ani nevies ako ma to unavuje, stale sa nad tym trapit...viem presne ako ti je...

danny

cprvom rade by ste sa mali ukludnit a nechat tomu volny priebeh,niekedy prave to prilis velke "chcenie"robi problemy.takze to na chvilu skuste pustit z hlavy a normalne "zite"ako predtym uvidis podari sa