Samoopalovaci krem

Príspevok v téme: Samoopalovaci krem
evul

Zdravim,
mate tip na nejaky velmi jemny samoopalovaci krem? Posledny mesiac v podstate stale sedim doma, bo sa ucim, a vyzeram tak...bielo :) Rada by som nieco, co vytvori nadych dohneda, nepotrebujem vyzerat ako po 2 tyzdnoch pri mori... Minuly rok som skusala nieco od Garnier, ale urobilo mi to divne flaky, tak ak mate nejake skusenosti, budem vdacna :)

ups

ja som vyskusala tonovacie telove mlieko Dove a nejak som si nevsimla aby tonovalo...jedine co zanechava je velke mnozstvo malych trblietok...

agina

Ja som blondina, mne najviac vyhovuje samoopalovaci od Astrid, stoji cca 100,- nespravil mi flaky, nemusela som sa vobec peelingovat.A este vyborny je aj z rady Dermacol, Andrea Veresova im robila reklamu.Aj ten mam vyskusany.Je fasa.

evul

Vdaka za tipy :) A este jedna vec - mam biele saty, ktore dost casto nosim, cize by bodlo nieco, co nebude farbit...

adrianna

Ja som bola najspokojnejšia so samoopaľovacím od Loreal, bol to gél a vôbec som si ho nemusela rozotierať tak riadne ako iné samoopaľovacie a nemala som žiadne fľaky. Ale už ho nikde nemôžem dostať. Stál cca 500,-