Smoothie / ovocné šťavy

Martinesco

To chce nejaký poriadny mixér. Máme oboje, oďštavňovač používame minimálne, strašné niečo kým človek pripraví šťavu pre dvoch a potom stroj vyčistí. Poriadny mixér rozmixuje všetko, potom tam naleješ vodu, pustíš to znovu a je čistý.

Smoothieman

Ahoj, tak za mna jednoznačne smoothie maker pretože prijmeš aj vlákninu a ďalšie látky prítomné v ovocí/zelenine. Odšťavovač ti dá len čistú šťavu a ostatné drahocenné látky sú už brané ako odpad. Každopádne si pozri tieto dva výborné články a rozhodni sa: www.testado.sk a o mixéroch www.testado.sk.

Kovalickova

ja jednoznačne mixér a to artisan od kuliny ziadny smoothie maker sa nan nechytal a to sme ich mali doma asi styri

plnkapunc

Ja mám aj jedno aj druhé :) milujem ovocie aj zeleninu a rada si odstavnujem aj robím smoothie. Značku mám tiež klarstein, kedže je za dobrú cenu a kvalitný (aj odstavnovac aj mixér)

luleka

Klarstein - herakles mám tiež, dostala som ho na narodeniny, lebo som veľmi chcela niečo kvalitnejšie čo vydrží a dobre vybrali :) je super

florance

Súhlasím že je lepší mixér ako smothie maker .Ja som síce mala taký lacnejší ale nebola som s ním spokojná a viac využijem mixér .Mám značku herakles 3G a ten teda beží každodenne pretože si robíme aj smoothie.Rozmixuje aj tvrdé veci čo nie každý mixér zvládne ale tento je asi nezničiteľný

mirkaa

za mna mixer, mam aj odstavovac ale nevyuzivam ho skoro vobec, mixer mam foodmatic personal mixer, uplne staci, mam ho uz dlho a som spokojna cena pomer vykon

moncapo

No ja si myslím že ak chceš smoothie tak si radšej kúp mixér určený na to.Je lepšie skladovateľný ako odšťavovač.Teda ja mám odšťaťovač a už ho vôbec nepoužívam,je niekde hlboko v skrinke.Teraz som si kúpila od klarsteinu a som veru spokojná

wendela

No tak teda ani mne by sa nechcelo čistiť odšťavovač alebo nejaký veľký mixér.Ja som si ten svoj našla na Klarstein.sk Nutri rocket a mám ho vždy po ruke pretože ho používam každý deň

Lili255

Ja som si kúpila nedávno smoothie maker z Mall.cz. Teraz tam nakupujem často od kedy som našla cashback portál Plná Peňaženka a vracajú mi peniaze späť z nákupu. Kúpila som ECG SM 256 Mix&Go, zatiaľ s ním som spokojná, robím si smoothie pravidelne a nemám s ním žiadnu negatívnu skúsenosť. Za tie peniaze som spokojná.