Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest pri nadychu a predklone, plynatost

Príspevok v téme: bolest pri nadychu a predklone, plynatost
yulka

Ahojte, poradte prosim:
Mam bolesti na pravej strane chrbta v oblasti pod rebrami hlavne ked sa zohnem a silne nadychnem. Mam potrebu grgat. Cez vikend som vela zvracala (a myslela si, ze je to nerv zaseknuty od krcnej chrbtice, lebo cvicenie casom zlepsilo). Vygooglila som podobne priznaky pre zlcove kamene. Tie ma aj mama aj oco, aspon myslim. Ak sa mi podarilo spravne pochopit, tak by som mala mat pri nich zvyseny bilirubin. Pred mesiacom som mala robene hematologicke vysetrenie (kvoli praskajucim cievam) a bilirubin som mala negativny. Som to chcela teraz nejak rozcvicit (ak je to napriklad aj od chrbtice), ale nedari sa, lebo sa vzdy blbo zohnem a to boli. Co to je? a co s tym?

qwertzuiopas

Dobrý deň, mám hrozné bolesti ľavej časti chrbta pri nádychu odkedy som naň spadol. Bol som aj u lekára, ktorý mi predpísal rehabilitácie... bohužiaľ mi nepomohli. Známi mi vravia že to môže byť aj zo zaťaženia elektrickej gitary, ktorá je tažšia ako normálna a na ktorej hrávam tak hodinu denne. Trvá to už 2 mesiace. Prosím poraďte

RNG

Plynnatost je vec travenia. Na to treba spravne enzymi a zaludocne kyseliny.
To je spomenute uz vo viacerych temach.
Problemy z klbami a kostami mozu byt zo zleho travenia.Ak nemas dobre travenie, mas zhorsenu absorbciu niektorych zivin a z toho vyplyvajuce nedostatky(klby, kosti, regeneracia imunita).
Jednotlive veci sa daju docasne doplnit(mineraly, mukosacharidy, enzymi kyseliny)
Zlcnikove a ladvinove kamene sa daju rozpustit. Silny caj z byliny Chanca piedra to spravi vacsine za 4 az 8 tyzdnov.

ethel

no tak to ti už neporadím,ja tolko necvičím,ja len raz denne aj to len hodinku.Ale nemyslím si,že je dobre tak presiovať chrbticu.

yulka

Ja som tiez hypermobilna, ale na to mi praveze minuly rok na lekarka pri prijimani na rehabilitaciu povedala, ze praveze treba poriadne cvicit, lebo jedine, co ma drzi pokope su svaly, kedze klby to nezvladaju.

A z jogy robim kazdy den minimalne pozdrav slnka (kazdy den este robim take akoze zdvihanie cinky, natahovanie dolava, doprava a na zem, akoze natahovanie luku a potom specialne cviky na krcnu chrbticu). A potom kazdy tyzden chodim na take zdravotne s jogou, pilatesom a vsetkym moznym.

ethel

nemusíš mať nadváhu aby si mala doničenú chrbticu.niekedy sa ničí aj nesprávnym cvičením.Mne napríklad ortopéd zakázal namáhať chrbticu,vraj som hypermobilná.Ale v Joge su cviky,ktore mi pomahaju

yulka

aha a okrem toho mam 21 rokov a vysoky cholesterol (ale som normalnej postavy, takze ziadna obezita), tristvrte roka sa stravujem tak zdravsie (kazdy den biely jogurt a zelenina, ranajky vacsie), chodievam cvicit pravidelne, snazim sa aj oddychovat, tekutin pijem dost

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest pri nadychu a predklone, plynatost - Fórum - ZDRAVIE.sk