Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa da prekonat sklamanie v laske?

Príspevok v téme: ako sa da prekonat sklamanie v laske?
robo75

Ahojte, mam taky problem s ktorym si neviem radu. Zalubil som sa do jednej zeny, ktoru nadovsetko milujem, ale ona ma niekoho. Väcsinu casu je v meste
v ktorom ja, to je ale od miesta kde je jej priatel dost vzdialene. Velmi sme sa zblizili, myslim ze si fajn rozumieme a 2 krat to uz vyzeralo tak ze sa mi podari byt snou, ale 2 krat sa rozhodla nakoniec nie pre mna. Dost
ma to vzalo a musim ako chlap priznat, ze taky pocit som este nezazil.Prvy krat v zivote ma nejaka zena rozplakala, nemozem sa sustredit na pracu, na nic a neviem proti tomu bojovat.Stale pozeram na telefon, na mail ci nenapise ako blby.Neviem, kde som sa spravil chybu a ani neviem preco na to nemozem zabudnut a prehodit to cez hlavu.Mam 30 a zazil som to naozaj prvy krat. Viete mi poradit ako mam proti tomu bojovat? Chcem sa zase smiat a uzivat sa zivot, ale nejde to.Pomoze mi psycholog?
Dakujem

luba9

Láske je jedno koľko máš rokov. Keď príde sme proti nej bezmocný. Ak skutočne miluješ nedokážeš len tak zabudnúť. Milovaného človeka vidíš všade. V noci chceš konečne zaspať, aby si na neho už nemyslel a potom sa chceš rýchlo zobudiť, aby sa ti o ňom nesnívalo. Ako sa hovorí: \"klin sa klinom vybíja.\" A to platí aj v láske. Lásku nahradí len láska silnejšia, no tú je ťažké nájsť keď sme zranení, lebo vtedy sa väčšinou bránime citom. Dôležitý je čas. Dajme času čas a stane sa to, čo sa má stať.

Sklamana

Milióny bozkov od človeka ktorý cíti to, čo vy, smiech,šťastie a pocit ako keby z rozprávky, ...ten najkrajší pocit na svete. Bolesť, prázdno a život ktorý už životom vlastne ani nieje, je tá najvyššia cena, ktorú nám udelí čarodej menom Láska.

Gerbil

No, ja som to zažil už v 15. :) Čím skôr, tým sa to možno ľahšie prekonáva, kto vie - čas a chuť do života však liečia všetko.

lawa

Laska je svina, ak je prava boli to poriadne.... uz som prekonala 3 roky a este nie som ok z posledneho vztahu... niekedy mam pocit, ze je lepsie skutocnu lasku nestretnut.... vela zdaru....
inak, odborníci tvrdia, ze je normalne truchlit 1 rok.... potom je to na psychiatra..... )

hrasko221

ajhojte volam sa janko bivam v komárne moj prebech je o chibach sklamaniach ktore som si sbosobil sa zalubil som sa pred 3 rokmi do jedne kresne a velmi mudrej mladsej dievčine strasne som sa do nej zamiloval a už dve roky nie sme spolu ale mne velmi chiba neviem na nu zabudnut skusam aj ine vtahi ale mi nejdu ked sme boli spolu vela som pil a klamal jej ale ona sa dozvedela od mojho kamaráta ale neskor som sa jej aj ja priznal ona ma best to lubila a chcela ma ale neviem čo sa stalo asi som sa hambil jej pozriet do oči a odmietol som ju teraz ma priatela a asi je stestna ja len chcem abi ste mi daako pomohli na nu zabudnut lebo vnutri duše ma to velmi trapi a neviem zneakov sa trvalo zijst lebo iba na nu mislim ale je odomna mladsia o 6 rokov

ARAB29

- Mam 48 rokov cestou pokecu som sa zoznamil a časom zamiloval do 40 ročnej ženy.Chodila ku mne,nebyvame v jednom meste.Časom som sa dozvedel že je vydata, ale chce sa rozviesť. Chodila aj k mojej rodine, nikde som ju netajil. Miloval som ju. Časom ma požiadala aby som si pre ňu vzal dosť veľky uver, bal som sa toho uveru, ale chcel som to pre ňu spraviť.Bola u mňa aj s dcerkou, chodily sme po vyletoch, všetko som financoval sám.Stalo ma to dosť peniazi, ale pre lásku som robil všetko. Tajila a klamala nie len mne ale aj celej ako mojej tak aj svojej rodine.Časom vysvitlo že nema len mňa a svojho manžela, ale ma aj viacej chlapov s ktorymi lezie do postele. Neviem čo mam robiť. Ja ju milujem a neviem bez nej žiť.Nechcel som sa zamilovať, bol som dosť krat v láske sklamany, a preto som chcel zostať radšej sám.Poznal som viac žien,ale do žiadnej som nebol tak zamilovany Ako do mojej SCARLET19869 - to je jej nic. Moj je ARAB29. Sklamanie v láske dosť boli a nechce sa mi any žiť- Neviem si to vysvetliť. Tycha žena,ale asi dobra podvodníčka. Posudzujem len podla toho že ma vela požičiek, chcel som jej ich pomoc splacať,aj keď som len obyčajny robotník ktory žije len z stoho čo si poctivou pracou zarobím.A chcel som jej pomôc najsť zamestnanie,lebo je bez prace,ale ona tuži len po Rakusku a tu je každa praca pre ňu malo platena.Slubil som jej že budem pracovať nadčasi, len aby sme jej dlhy vyrovnali.Ale aj tak som neuspel lebo som zistíl že za nos nevodí len mňa ale aj svojho manžela,a ostatných chlapov

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa da prekonat sklamanie v laske? - Fórum - ZDRAVIE.sk