ako sa da prekonat sklamanie v laske?

Príspevok v téme: ako sa da prekonat sklamanie v laske?
robo75

Ahojte, mam taky problem s ktorym si neviem radu. Zalubil som sa do jednej zeny, ktoru nadovsetko milujem, ale ona ma niekoho. Väcsinu casu je v meste
v ktorom ja, to je ale od miesta kde je jej priatel dost vzdialene. Velmi sme sa zblizili, myslim ze si fajn rozumieme a 2 krat to uz vyzeralo tak ze sa mi podari byt snou, ale 2 krat sa rozhodla nakoniec nie pre mna. Dost
ma to vzalo a musim ako chlap priznat, ze taky pocit som este nezazil.Prvy krat v zivote ma nejaka zena rozplakala, nemozem sa sustredit na pracu, na nic a neviem proti tomu bojovat.Stale pozeram na telefon, na mail ci nenapise ako blby.Neviem, kde som sa spravil chybu a ani neviem preco na to nemozem zabudnut a prehodit to cez hlavu.Mam 30 a zazil som to naozaj prvy krat. Viete mi poradit ako mam proti tomu bojovat? Chcem sa zase smiat a uzivat sa zivot, ale nejde to.Pomoze mi psycholog?
Dakujem

agina

Ahoj Robko, tak to tu citam, zatial ziadna zmena...aj mna by to potesilo. Ozaj, to som sa chcela opytat.Ty si jej to aj povedal, ze ju milujes????? Alebo to len tusi....

robo75

to andrea1234 : ano uvedomil som si to, ja chcel niekoho kto ma bude tak chciet ako ja ju.Tak by to mal clovek citit, len sa malokedy stava ze to ludia citia navzajom, väcsinou je vzdy jeden viac zalubeny a druhy menej

robo75

to ewitte : ano presne o to sa snazim a uz to proste neriesim.Nezabudnem nikdy, vzdy to bude zvlastne ju stretnut, ale neriesim to vobec a snad mi to vydrzi.To prave orechove snad pride

andrea1234

robo ja sa obavam, ze aj keby sa s tebou nakoniec "zisla" bol by si iba docasny, iba medzizastavka pri cakani na toho praveho.
spleen, u mna vyhral rozum - sice az po dlhej dobe - povedala som si ze plakat za nim sa uz neda. A nasla som si druheho som s nim uz dlho a stastna, ale sem tam ma desi, ako zvladnem to ak sa objavi ten z minulosti. Nechapem preco to tak je, stale nemam nieco v sebe doriesene. Ale rozum sa snazi, ver mi.

andrea1234

robo ja sa obavam, ze aj keby sa s tebou nakoniec "zisla" bol by si iba docasny, iba medzizastavka pri cakani na toho praveho.
spleen, u mna vyhral rozum - sice az po dlhej dobe - povedala som si ze plakat za nim sa uz neda. A nasla som si druheho som s nim uz dlho a stastna, ale sem tam ma desi, ako zvladnem to ak sa objavi ten z minulosti. Nechapem preco to tak je, stale nemam nieco v sebe doriesene. Ale rozum sa snazi, ver mi.

ewitte

Roby viem ako sa cítiš je to kruté ale láske nerozkážeš ,snaž sa na tu ženu zabudnúť a hľadaj si ženu ktorá bude o ňu stáť,viem je to ťažké ale trápiť sa nenaplnenou láskou to nemá zmysel ja som spravila rázny krok vymazala som si číslo a aj jeho nick i ked to bolí ale už ma to neláka tak sledovať telefon a snažím sa myseľ zamestnať inak

robo75

to magda78 : ano ja viem, ze je to tazke.Ludia sa boja zmeny a sami sa presvedcia o tom, ze to co maju je to dobre a ze to tak ma byt aj ked to nie je ono.Ono to urcite prejde casom, dakujem

magda78

myslim, ze ty si neurobil chybu nikde. ona je proste ta, ktora ma predpokladam dlhodoby vztah a jednoducho by sa jej tazko rozchadzalo s chlapcom, u ktoreho ma dajme tomu istotu. v dnesnej dobe ked mas isty vztah, tazko sa ti z neho odchadza, pretoze nevies, ci by ten dalsi nebol horsi. clovek uz jednoducho nechce riskovat. je mi luto, ze si sa takto zalubil, no je to na nej. len si daj pozor, aby ta nezranila. a ak ti nepomoze nikto z tohto fora, vyhladaj predsa len psychologa. vela stastia :-)

Soraja

cicuska nechaj kamaratstvo kamaratstvom a nekaz im vztah. Mozno sa po case rozidu,ale ak je to kamarat, tak urcite nerozbijaj vztah. MNe uz vela bab znicilo vztahy a viem ako to boli. Je to rada odo mna, zo skusenosti