Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

velmi mastna plet,uhry,vyrazky....

katka55

tak mne pomohla kozmetika VICHY,no musis ju dlhsie pouzivat,ale urcite pomoze,a v prvomrade sa nedotykat tvare,nech mas ake kolvek vyrazky,nikdy,jest vela zeleniny,ovcia apit caje zihlavovy je dobry a pupavovy,tiez pomozu

em.

moj skromny nazor:
najprv treba najst pricinu vnutri v tele. Ked sa ta odstrani, zmizne najvacsi problem. Okrem toho precistit cely organizmus nikdy nezaskodi.

Antikoncepcia pomoze (hlavne pokozke urcite) ale pricinu neodstrani, a ked ju vysadis, vsetko sa to vrati v este horsom vydani. Ja som vysadila anti-baby lebo by som pomaly rada mala babatko a po desiatich rokoch tabletkovania som si povedala, ze je nacase planovat materstvo. Aha, vedlajsi efekt: pod kozou sa mi zacali vyrabat doslova hnisave hrce, ktore neuveritelne boleli, bolo ich milion a nove vznikali non-stop... proste bolo to doooooooost zle, ked si sa mi dotkla pokozky, citila si hrcu na hrci, beznadejny pripad.

Mozno by si mala absolvovat kolecko: ORL, zubar, gynekolog, urolog, alergolog-imunolog, kopec krvnych a hormonalnych testov aby sa zistilo z coho to vlastne ide.

Na vonkajsiu starostlivost mi zafungovalo pravidelne cistenie pleti u DOBREJ kozmeticky, a na denne/nocne osetrovanie veci z Avene (konkretnejsie: Cleanance K, Cleanance gel na umyvanie pokozky namiesto mydla, a na zapalene brutalitky Diacneal - len na noc a nie v lete). Kym sme prisli na moznu potencialnu pricinu mojich koznych (a inych) problemov, povrchovou starostlivostou spolocne s kozmetickou sme dostali moju plet do "pouzitelneho" stavu za 6 mesiacov.

Vyskusala som aj vselico ine, urcite neskusaj nic z toho co vidis v reklamach a na regaloch standardnych obchodov ak potrebujes fakt nieco vyliecit. Standardna kozmetika je dobra vtedy ked Ti nic zasadneho nie je.
La Roche Possay ma tiez velmi dobre vyrobky - ktore hlavne liecia, takze mozu byt ok, treba vyskusat.

Avsak opakujem - treba odstranit vnutornu pricinu. U mna to boli zrejme mandle, s ktorymi som inak nijake zasadne problemy nemala - bol to taky tichy zdroj... sposoboval problemy s oblickami, zenskymi vecami, pokozkou, unavou..., nikdy ma hrdlo nebolelo ale napriek tomu boli tie dve hrce v hrdle plne hnisu, infekcii a streptokokov (a mozem povedat ze naposledy ma bolelo hrdlo pred 6 rokmi!!! takze fakt nie som chorlavy typ.)

Vela stastia a zlepsenie prajem!

Em.

samathka99

ahojte ja som mala tiez strasne mastnu plet,dotkorka mi povedala ze si mam dat predpisat antikoncepciu ale to neni riesenie..pouzivala som roznu kozmetiku na tento typ pleti ale stale nic..potom som vyskusala drahu kozmetiku-vraj je na to najlepsia- a potvrdilo sa to...krem ma stal asi 1900sk-30ml plet.voda asi 50ml- 500sk a maska asi -30ml.900sk malinke balenie ale vydrzalo mi to az na plet.vodu asi vyse roka...oplati sa zaplatit viac ale moj problem je vyrieseny viac info:dr.nona

suns

antibiotika som nebrala uz 3 mesiace, predtym skoro kazdy mesiac - bola som casto chora. teraz mam imunologicku liecbu a som spokojna, choroba az po 3 mesiacoch:) a vyliecila som ju sama:)

RNG

Ak niekdo potrebuje nieco antibioticke, aby sa mu v tele nevytvarali zapaly permanentne brat, je lepsie brat prirodzene antimikrobialne bez bocnych ucinkov, ako synteticke atb.

suns

RNG, minuly tyzden som bola chora, lezala som doma, pila a jedla vela ovocia, a akoby zazrakom sa mi plet velmi zlepsila:) tesim sa, dakujem za tvoje rady, pomohli mi.. tak neviem, cim to je..zeby zlom? ved uz budem mat 19:)

suns

skus vela vela pit, voda, caje...mne to zatial celkom pomaha:) ta kombinacia - zdrava strava a voda:) drzim palce (a teda samozrejme pozitivne mysli!)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

velmi mastna plet,uhry,vyrazky.... - Fórum - ZDRAVIE.sk