Prosim pomoooc!!! Zomieram!

Príspevok v téme: Prosim pomoooc!!! Zomieram!
Umierajuci

Ahojte ludia, No mam takyto problem: zaciatkom septembra (5.september) som nastupil na gympel, a DOTERAZ SOM SI NANASIEL KAMARATA!! Celé tie tyždne som si nenašiel ZIADNEHO kamaráta a NEMAM SA S KYM BAVIT!! PROSIM PROSIM PROSIIIM!!! NAOZAJ mi pomozte lebo toto sa uz naozaj NEDA VYDRŽAŤ!!!
No priblizim vam problem
Viete v triede je nás 29(!!22 dievčat a 7 chalanov.vratane mna), povodne nas malo byt 30 lebo jeden ziak odišiel... Su tam 4baby co o mňa vobec NESTOJA. Vzdy ked s nimi chcem nadviazat nejaku konverzaciu tak sa mi nepozeraju do ocí povedia mi tak jedno-dve slová a DOVI-DOPO...... Potomje tam ešte 6bab ale tie sú tiché , pokojne a posobia na mna dost divne a velakrát neviem či sa s nimi dať do reči alebo nie... dalej su tam 3baby a tie su az ,,PRIOTVORENE" vždy všetko riešia ku všetkemu niečo hovoria a sú CISTE JEDNOTKARKI proste si povedia svoj názor..... dalej este je tam 6 chalanov ktorý vyzeraju byť celkom IDEÁLNY kamarati a dalsich 5 bab LENZE tu je jeden problém - k tym 6 chalanom je jeden taký DEBILKO ktory sa na VSETKOM smeje ako postihnutý a k tym 6 babam este jedna ktorá sa TAK ISTO smeje na VSETKOM co sa povie!! Akoze ja by som sa s tymi chalanmi babami aj bavil len keby sa ti dvaja NESMIALI na vsetkom čo poviem!!! Su tam ešte zvysne 2 baby al tie ma STALE VYHADZUJÚ Z KOLEKTIVU!!! Ale otom radsej nehovorim

Jednoducho to uz NEVYDRZIM!!!! Mam pocit že som nechceny odkopnutý vyselektovaný!!! Nikto ma nechce a každý ma len ODSTRKUJE od seba!!!! Prisaham bohu že toto JE ESTE HORSIE AKO SIKANA lebo tam sa aspon s vami zapodievaju.... PROSIM PROSIM PROSIIIIM POMOZTE MI NIEKTO LEBO JA UŽ POMALY ALE ISTO ZAČÍNAM ZOMIERAŤ !!! TOTO JE UŽ NA NEVYDRZANIE!!! Prosim ozvyte čo najskor lebo ja sa celý život budem LEN TRAPIT !!! A na gympli budeme len STYRI ROKY!!! A co bude potom NA VYSOKEJ??? PROSIM OZVYTE SA NIEKTO !!!

osol

daj sa prelozit do inej triedy, do ktorej by si chcel chodit, chod za riaditelom, pripadne rodicia, napis tam kratku ziadost a je to, co sa budes takto trapit a zanecha to dozivotne stopy na tebe. nech sa ti dari.

Umierajuci

kgghmk si fakt SMIESNY... ,,Povysenecké a detske správanie" ty koky... uprimne povedané aj ty si DIVNÝ keď sa takto vyjadrujes

svoja

tiež som mala takéto problémy, ale potom som si uvedomila, že ja som proste iná a napr. ma nebavia reči o kabelkách a značkových veciach a podobne a o mojich záujmoch som sa nemala s kým baviť a keď na takého človeka natrafím som celá happy...netráp sa tým, že sa s tebou nebavia, ty si nájdeš svojich ľudí alebo oni si nájdu teba, keď sa upokojíš a budeš vyrovnaný

www.youtube.com

xa14

pises ze si nechceny, ale mam taky pocit, ze ty tiez tymto svojim pristupom k ostatnym, ich odstrkujes, na kazdom ti nieco akoby cosi vadi :) kto sa s tebou bavit nechce, nebav sa dalej ani ty s nim..ked sa ti zda byt niekto v pohode, kludne sa pridruz, zacni kecat, spytaj sa aky mal kto vikend co robil a pod...a nauc sa brat ludi takych aki su, za to ze sa tam ti dvaja na vsetkom smeju sa nemozes bavit s ostatnymi? tomu fakt nerozumiem, tak si ich proste len nevsimaj..a ze su tam tiche baby? nie kazdy musi byt ukecany extrovert, to neznamena ze je to hned nejaky podivin alebo zly clovek, isto by aj ony rady zapadli, len nie su tie typy, co sa odvazia urobit prvy krok, u kazdeho nadvazovanie kontaktov a spoznavanie prebieha inak, niekto sa vie bavit s kazdy hned ako sa naj kamosom, u inych to trva dlhsie..ale aj ony mozu byt uplne v pohode..daj ludom najprv sancu, neodsudzuj ich skor ako ich spoznas

Lilly18

Umierajúci - To že si si za mesiac nenašiel v triede kamaráta, nie je tragédia. A písať tu, že pre toto zomieraš, je trápne. Keby si bol na mojom mieste, bol by si už dávno mŕtvy. :D Som v 2. ročníku na strednej a ešte stále nemám v triede kamarátky. Áno, trápi ma to, ale žeby až na umretie...?

A k tým ''divným'' spolužiačkám. To, že sa k tebe neozvú prvé, sú tiché a pokojné ešte neznamená, že sú divné. Tiež mám takú istú povahu a myslia si, že som divná. A myslieť si, že sú takéto povahy DIVNÉ je dosť povýšenecké. Zabije ťa, ak sa k ním skúsiš ozvať a pokúšať sa s nimi rozprávať ?

V každom prípade, ti držím palce.

kgghmk

Tiez ma zarazilo, ze len nemas kamosov, a ty napises, ze zomieras.... no pozri, ze na teba posobia divne, to je teda riadne hlupe povisenecke detske spravanie. Nik nieje rovnaky, niesu divne, a prave asi vsetkych tie pre teba divne dievcata su natom presne rovnako ako ty,, chces pomoct, ale ty druhym nepomozes. Ale ked si divny, tak co uz z teba, nie? :D

nechapem!!

Ahoj, zakladatel temy.
Ver mi, ze podobny pocit preziva 99% ludi v tvojom veku, niekto viac, iny menej, ale stale je tu strach z toho, ze nebude prijaty v kolektive. Jasne nie kazdy si da zalezat na tom, aby bol oblubeny, ale nikto taktiez netuzi po tom, aby bol ignorovany. Aj ked ti vsetci tvrdia, ze tvoje problemy su povrchne, v skutocnosti su uplne normalne, vzhladom k tvojmu veku. Áno, ja by som tiez teraz uz ako problem nebrala, ale odvtedy ako som zacinala strednu preslo 5 rokov, prisli ine problemy. Ved vsetko ide postupne. To, ze ma teraz taky problem neznamena, ze potrebuje vodit za ruku alebo prehana, ked ma pocit ze zomiera, tak ten pocit proste MA! Fora tu boli vzdy od toho, aby si ludia pomahali a je zbytocne niekoho problem zlahcovat, pretoze kazdy znasa problemy inak. Radsej venujte energiu niekomu, komu fakt chcete poradit a pomoct.