Jačmeň na oku

Kýčera

Dobré výsledky dosiahneš aj braním vitamínov skupiny "B" a "C",teplé obklady,prehrievanie,...Ak to máš už 3X,mala by si k lekárovi na poriadne vyšetrenia-imunológ,...aby zistil ,prečo sa Ti to opakuje,obyčajne je za tým stafylokok.

teodorka

Ja mám tiež jačmeň mám ísť na operáciu ale veľmi sa bojím ak má niekto s operáciou skúsenosť napíšte

RNG

Ja som uz dvakrqat na sebe potlacil jacmen(reabsorboval sa) branom viacerych antimikrobialnych latok naraz(GSE, 30 kvapiek,oreganovy olej 3x3 kapsule,
extrakt z olivovych listov 3x750 mg, 20% oleuropein) plus
3x2 kapsule extraktu z agaricus blazei(kazda kapsula ma 275 mg betaglukanov.)

laiba3

caute ja som mala vnutorny jacmen v oku rok a pol a predstavte si mala som ist na operaciu ale strasne som sa bala az jedneho dna som ho mala 1 cm valeky bolel svrbel uz som si ho videla z boku a tak sa napucas ze koza zvonka to nevydrzala a praskla cize z vonka mi vitiekol radim pockajte a pride to aj sama a teraz som stastna ze som nemusela podstupit tu operaciu lebpo som snerj mala az panicky strach treba verit ze odide a aj to pomaha

damaxy

ja som si vyliecila hordeolum len lampou bioptron a mala som to dlho a od lekara masti a nic nehlo sa tak som si ze posvietim a stratil sa ale ja to robimpoctivo pravidelne a dlhodobo.a odvtedy sa mi to nezopakovalo