Macka problemy s nohou

Príspevok v téme: Macka problemy s nohou
Ada111222

Dobry vecer,
dnes sme po dovolenke prisli domov a kocurik za nami prisiel s poranenou nohou. Teda nenaslapuje na zadnu labku, velmi pomaly sa pohybuje. Na pohlad sa nam to zdalo ako keby ju ma ochrnutu spolu s chvostom. Neskor nas napadlo, ze ju ma vyklbenu alebo zlomenu. Dnes uz bouzial k veterinarovi ist nemozeme lebo pohotovost nemame nikde na blizku, az zajtra sa chystame k veterinarovi. Kocur zije vonku a ako sme prisli len lezi v dome. Chcela by som poprosit ak ma niekto podobnu skusenost s tymto nech mi napise mozno ako mu este dnes pomoct ci sa dajako da. Mali sme uz par krat pripady kedy sme sli k veterinarovi, ale toto sa nam zda vaznejsie. Dakujem za kazdu reakciu.

Sob

Dobrý večer , ako som čitala tak máme spoločný problém s kocúrikom. Môj korucik stále kýcha a smrka , sem tam ked sedi tak sa zničoho nič zvalí a leží , tiež je často vonku a jeden den nemohol na zadné nohy chodit ani chvostom nehýbal . V lekarni sme mu kupili tabletky na odčervenie neviem presne ako sa volaju ale dnes sme mu ich dali teda rozdrvili a zamiešali do mačacej kapsičky a dali trochu granulí. Všetko spapal a išiel si ľahnut . Po cca 5hod ožil a celkom už nekýchal . A chcel sa hrať.