Ppp

Príspevok v téme: Ppp
Artista

Zdravim.moj problem sa tyka stravovania.ale od zaciatku teda...tancovala som 10 rokov pravidelne a z toho rok denne 6 hodin aj.po tomto som s tancom skoncila z dovodu problemov s kolenom......mala som strach ze priberiem nebudem mat pohyb atd...zacala som si davat trosku pozor na stravu..odislo kilo..dve...zacala som este viac strazit stravu...nic vyprazane mastne nezdrave sladke...sladke ktoreho som sa nevedela nikdy vzdat jem uz len raz za tyzden maximalne...moja strava su jablka banan zelina kuracie a nejake syry a jogurty...celkovo som schudla 6kil...vsetci ma strasia ze som strasne chuda..ale ked zjem viac mam vycitky...mam dovod bat sa?

andrea000

Prosím o vyplnenie môjho krátkeho dotazníka, kvôli školskej práci. Veľmi mi tým pomôžete ak tomu venujete chvíľku svojho času. Ďakujem. :)

www.survio.com

Gima

Mne s bolavým klbom kolenom pomohla voda z Liptovskeho Jána. Má taku vajcovú vôňu, no obsahuje dosť minerálov na kosti.

ja nka

Áno, myslím, že máš dôvod obávať sa. Podľa toho čo píšeš, jedlo sa stalo tvojou modlou a váha ovláda teba. To nie je slobodné myslenie človeka... tak začínajú poruchy príjmu potravy... zvykne to potom prerásť do úplnej nadvlády ženy. Buď to prepukne do anorexie, keď už začať jesť bude vážne problém, alebo do bulímie, keď ťa raz doženie túžba dať si niečo zakázané, po zjedení ťa výčitky, že priberieš dotiahnu na záchod vyvrátiť to....

človek a hlavne žena (keďže to stále postihuje viac ženy) je viac ako koľko váži (teda aj ty si viac, než tvoja váha).. kiež by sme si to všetky stále uvedomovali a nepodľahli tlaku spoločnosti a trendu ... (odporúčam aj knihu s názvom: Si viac než koľko vážiš)

ja nka

Áno, myslím, že máš dôvod obávať sa. Podľa toho čo píšeš, jedlo sa stalo tvojou modlou a váha ovláda teba. To nie je slobodné myslenie človeka... tak začínajú poruchy príjmu potravy... zvykne to potom prerásť do úplnej nadvlády ženy. Buď to prepukne do anorexie, keď už začať jesť bude vážne problém, alebo do bulímie, keď ťa raz doženie túžba dať si niečo zakázané, po zjedení ťa výčitky, že priberieš dotiahnu na záchod vyvrátiť to....

človek a hlavne žena (keďže to stále postihuje viac ženy) je viac ako koľko váži (teda aj ty si viac, než tvoja váha).. kiež by sme si to všetky stále uvedomovali a nepodľahli tlaku spoločnosti a trendu ... (odporúčam aj knihu s názvom: Si viac než koľko vážiš)

Iiiii

Okolie ťa na niečo upozornilo, mala by si sa nad tým sama zamyslieť a podľa toho sa zachovať. Neuviedla si to, koľko máš kíl, ani nič podobné.
Máš môj obdiv, že dokážeš jesť jablká. Ja nedokážem zjesť ani jedno jabko za rok:-)