Žaludočná kyselina

Príspevok v téme: Žaludočná kyselina
rada

Moja mama sa uz pol roka trapi zaludocnou kyselinou vraj je to to ale mne sa to nezda. Bola na vsetkych moznych vysetreniach a nic. Jej priznaky su velka slabost a v oblasti zaludka citi horuco . po prilozeni ruky na oblast zaludka ma to miesto naozaj dost teple shudla uz 6 kil a je dost slaba vystriedala uz mnoho liekov vie niekto poradit?

kosa

vazeny RNG,
ludom bez vedenia ( poznania) ci vzdelania( skutocneho) tazko vysvetlovat.
zbytocne si nicite nervy.
vetsina ludi totizto aj tak pojde k bieloplastovovi obecnemu, len VELMI MALO ludi ( mizive percento) najde odvahu a sa postavi a povie -tak vy lekari nam zatajujete pravdu.

Medy

Mám syna, ktorý má 15 rokov a posledných pár mesiac sa mi sťažuje na problémy s trávením. Jeho problém je nasledovný : Vždy keď niečo zje, nevie to poriadne prehltnúť (cíti bolesť v hrdle) a vráti mu to jedlo späť, takže ho musí vypluť. Boli sme už aj na ultra sonografii ale doktorka tam nič nevidela.

RNG

petka, obsah zaludka sa ti natlaci do pazeraka pri kvaseni v zaludku, ked sa tam vytvoria plyny, ktore nasilne otvoria uzaver medzi zaludkom a pazerakom. A to moze nastat len pri NEDOSTATKU kyselin. Vtedy jedlo v zaludku nielen kvasi, ale aj hnije a z toho je ten zapachajuci dych.
Takze nepotrebujes prostriedky proti kyselinam ale naopak, potrebujes viac kyselin do zaludka, aby ti potlacili tie kvasne a hnilobne procesy.

PETKA 33

poprosim o radu,aj ja mam problem zo zvysenou zaludocnou kyselinou,2x ma uz doktor liecil na hrlikobaktera a stale ho mam pozitivneho,som dost chuda,neda sa mi pribrat,ked sa viacej najem tak mi kyselina vybehne do krku,ale co ma najviac trapi je,ze napriek pravidelnej ustnej hygiene,mi smrdi z ust,uz som z toho zufala.poprosim o kazdu radu,co jest,co pit..DAKUJEM

armageddon

Moja známa tiež trpievala týmto problémom. Po každom výdatnejšom jedle nastala žaludočná kyselina. V jednej múdrej knihe sme našli liek ktorý ju vyliečil! Začala piť čaj z NÁTRŽNÍKA HUSIEHO, a problémy sa stratili. Od toho dňa sa riadi tím, že kde nezaberú lieky, tak siahne po bylinkách.

[zruseny12]

Mariaj...ja som na kvapke bola 2x a mozem povedat,ze mi zachranila zivot,tam mi zistili stress v krvi,malo vit.B atd.takze verim...
na analyzu som mala ist,ale rozhodla som sa pre kvapku,viem,ze sa robi na nefarbenych vlasoch,2cm dlhe musia byt a zo zadu...aspon tak mne povedal doticny,co mi o analyze hovoril-bol to clovek, ktory sprostretkovaval analyzu vlasov....
ja som sa pytala len preto,ze si spominala calivitu...
ja mam alergiu na kazein-ml.bielkovina a lekarka mi povedala,ze je to horsie ako na lepok alergia...

mariaj

Mariaa,nebola som este na kvapku krvi,bola som na vlasovej analyze.tato analyza zistovala z nefarbenych vlasov ake prvky chybaju,respektive,ci nie je prebytok,a este kolko tazkych kovov ma clovek v sebe.Ja mam aj potravinovu neznasanlivost to je este horsie ako vsetky traviace problemy sposobene len traviacimi organmi,lebo po tom co to sposobuje len patram a nevie to ani doktor.Ty si na tu kvapku bola?A veris tomu?Po tej analyze si doplnam to co chybalo,dali uzivat este rybi tuk,oreganovy olej,multienzymy.Tieto multienzymy,co oni dali/predali/mi vsak nepasovali.ostatne cosi pomohlo.

[zruseny12]

mariaj..presne chcem aj ja sa tak liecit,gastritidu...anzymy,probiotika/tiez od fy-calivita/...a jest,to co mi nerobi zle...chodis aj ty na kvapku krvi?

mariaj

Ja som dodrziavala velmi prisnu dietu,ale doktor mi ju nenariadil.ja som prosto jedla to,co nebolo az take zle.Liecila som sa enzymami na travenie/digestive enzymes od fy Cali vita,probiotikami/lactobacilus acidophilus/,a hlavne bylinnymi cajmi/kolko sa dalo lebo mam alergie.Mala som to namieru od jednej liecitelky,ale zabralo.

adkalc

Priatel sa mi sustavne stazuje, ze sa mu kyselina tlaci hore. Kolegyne mu tvrdia, ze sa ma ist vyzvracat, ale to je blbost a problem to nevyriesi. Tak chcem vediet, co jest, aby mu bolo dobre. Dakujem