Vyvolavacka

blondula

ja chodim tiez k sukromnej lekarke a za vyvolavacku som neplatila,bola normalna na recept a je tam tusim 5 ampuliek....alebo len 4 ?? :DDD dve mi este ostali keby nahodou...

jankkka

ahojte, dnes som bola na vyvolavacke, a po jejpichuti mi zacalo na odpadnutie, neodpadla som ale teraz sa citim oslabena,,je to normalne? pretoze som pocula, ze je to dost silna inekcia...nieco podobne sa mi uz raz stalo, ked ma ockovali proti tetanu, taktiez do zadku, a prislo mi zle.....myslite, ze je to len precitlivelost alebo nieco vaznejsie? dakujem za odpovede

kalimerita

Neva: Ved aj mne bolo divné,že mi to chce pichnúť tak skoro,najprv povedala,že mám prísť na vyvolávačku cca 14. alebo 15.deň cyklu,ale potom zistila,že už mám "až" 11.deň,že to už bude v pohode...ale tak zjavne nie je :-(

neva

kalimerita, je prinajmenšom zvláštene, že Ti pichla injkciu už v 11. den, mala Ti povedať, aby si prišla na injekciu aspom v 25-28.den.
Takto Ti naozaj nikto neporadí, ale je možné, že Ti bude menzes zase meškať a dostaneš ho až po svadobnej ceste.

kalimerita

Ahojte,mám otázku...v spemtebri sa vydávam,a zvykne mi meškať menzes,aj minulý mesiac meškal,tak mi dala lekárka vyvolávačku,tento mesiac som šla k nej na kontrolu a povedala som,že sa bojím,aby mi nemeškal aj tento mesiac a nemala som menzes na svadbe,tak mi pichla agolutin,vraj aby som mala istotu,ale povedala,že sa nemôže stať,že to dostanem skôr ako normálne. to bolo 11.deň cyklu.Problém ale je,že som to dostala v 15.deň cyklu,čiže o dva týždne skôr :-( Takto to teda nabudúce dsostanem rovno na svadobnerj ceste :-(((

Chcem sa opýtať,je možné,že v dôsledku "chaosu" v cykle dostanem menzes zasa budúci mesiac skôr?

kalimerita

Ahojte,mám otázku...v spemtebri sa vydávam,a zvykne mi meškať menzes,aj minulý mesiac meškal,tak mi dala lekárka vyvolávačku,tento mesiac som šla k nej na kontrolu a povedala som,že sa bojím,aby mi nemeškal aj tento mesiac a nemala som menzes na svadbe,tak mi pichla agolutin,vraj aby som mala istotu,ale povedala,že sa nemôže stať,že to dostanem skôr ako normálne. to bolo 11.deň cyklu.Problém ale je,že som to dostala v 15.deň cyklu,čiže o dva týždne skôr :-( Takto to teda nabudúce dsostanem rovno na svadobnerj ceste :-(((
Chcem sa opýtať,je možné,že v dôsledku "chaosu" v cykle dostanem menzes zasa budúci mesiac skôr?
ďakujem vopred za odpovede.