Vosk na vlasy

aniee

ja mam s voskom na vlasy len zle skusenosti mam sice suche vlasy no ked som zacala pouzivat vosk tak moje vlasy vyzerali akoby mi niekto na vlasy vylial olej:-/...dost zmastneli...pouzivaj kondicioner ten da vlasom vitalitu a aj ich hydratuje:)

RNG

to zltko na vlasy, to je stary osveceny recept. Spravne namasti(jemne, bez mastneho vzhladu) aj doda rozne proteiny.
Donedavna boli rozne sampony s pridavkon zltka, problem je v tom, ze proti kazeniu do nich museli pridavat rozne skodlive konzervacne prostriedky

kiki

Tiez mam suche konceky, prave vcera som bola u kadernicky, odporucila mi olivovy olej, vtierat na konceky, aby sa v lete vlasy nevysusili este viac.

wink

Ja som si vosk práve dnes kúpila..no satial mám naň...nemám naňnázor:D Vlasy vezrajú dosť mastne, ale dá sa povedať, že sú aj lesklé. Ja mám pomerne jemné vlasy a rovné...ale vyskúšam na končeky a uvidí sa...ja som si ho kúpila najmä aby som uhladila odstávajúce vlasy, ale nabudúce radšej gél:) Inak vosky sú rôzne. V obchode mali čistý vosk a ja mám gélový vosk, má trošku inú konzistenciu. Ešte radím, ak kupujete v obchode, napr. Tescu, aby sme otvorili krabičku, lebo ja som otvorila asi 2 a v každej sa niekto špáral...no fuj

ewkaaa

ja som vosk pouzivala a musim uznat ze efekt bol pekny len to treba spravne pouzit... urcite si ho davaj len na koncey lebo inac to bude vyzerat len ako mastne vlasy

adi

Ked mas suche konceky vyskusaj radsej zabal. Umy si vlasy a nanes si na nich rozmiesane vajicko s citronovou stavou, fakt to pomoze, vlasy su jemnejsie a dostanu lesk.

lana15

no ja osobne som to neskusala lebo sa bojim ze budem mat mastne vlasy ale vraj je dobry ruzovy taft
skus a napis ako si s nim spokojna

vrrr

ja mam podobne skusenosti. po pouziti vosku som mala vlasy mastne. aky-taky efekt som docielila az ked som pouzila vosk a potom poriadne zalakovala vlasy-vtedy to drzalo. ale musis si potom umyt hlavu, lebo na druhy den to budes mat ako prilbu

adi

Ja s voskom dobru skusenost nemam, mam tiez pomerne suche vlasy, no ked som na nich vyskusala vosk, boli len akoby keby som ich tyzden neumyla polepene a mastne.