Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OBAVY

Príspevok v téme: OBAVY
chalan

AHOJ POTREBUJEM RADU..SOM NESKUSENY V SEXE A CHCEM SA SPYTAT NA POSTUP AKO NA TO LEBO S PRIATELKOU UZ ASI K TOMU DOJDE ZA PPAR DNI A JA SA TOHO OBAVAM..ALE NECHCEM RADY TIPU ZE --VY SAMI NA TO MUSITE PRIST-- CHCEL BY SOM SI BYT ASPON TROCHU ISTY CO A AKO ROBIT.. KED TAM BUDEME NAHY NEVIEM CO POTOM... CI JEJ TAM MAM NAJPRV LEN STRCIT PRSTY ALEBO ROVNO IST NA SEX ALEBO AKO TO VLASTNE ROBIT ABY BOLA SPOKOJNA. VDAKA

ewa

No ja osobne si myslím , že predohra je u žien velmi dôležitá takže najprv by si sa s ňou mal trochu pomaznať , pohrať sa s s ňou, bozkávať ju a hladiť ju po celom tele , nielen na tých intýmnych miestach, až kým nebude dostatočne roztúžená.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.