gynekolog

qiu

to ginngi
no súhlasím za založenie karty sa neplatí ani samotná prehliadka pokiaľ nie je nad rámec, ale doktori už v čakárni zvyknú mať napísané že treba uhradiť ročný paušalny poplatok ktorý teda aspoň u mojej doktorky je 275,-- (tam sú zahrnuté tie nadštandartné služby)

ginngi

ja som neplatila nic za zalozenie... blbost... aj prehliadka by mala byt zadara.. a na predpisanie, by tiez, ale akurat v lekarni si zaplatis,

kravicka-x

co ja viem,tak sa plati za zalozenie karty ak tam ides prvy krat 600sk,ale ruku do ohan by som zato nedala.....ale aj ja sa chystam

qiu

čo ti treba? no... kartičku poistenca, mala by sa pozrieť kedy si mala poslednú mens. sa či ju máš pravidelnu, či máte v rodine nejaké choroby a tak blbosti. Ale daj si suknu aby si tam nebehala s holou...
či sa objednať to záleží na lekárovi či objednáva alebo sa čaká v čakárni ale väčšinou aj aj. Ale ja ked idem tak počkám si lebo ked sa chcem objednať najbližší termín mi povie o tri týždne takže...a podaktorí berú za objednanie peniaze. Samotné predpísanie antikoncepcie nestojí nič, ani prehliadka či nejsi tehotná nič nestojí. Možno sa platí u lekára nejaký paušálny poplatok za nedštandartné služby ( tak si to nazývajú) ale to je vše...