problem s orgasmom

Príspevok v téme: problem s orgasmom
kaloman

mam problem s priatelkou. Bola zo skoly na sustredeni 2 tyzdne, a odkedy je odtial (uz tomu budu 2 mesiace) nemoze dosiahnut orgazmus. Vzdy ked to robim rukou tak uz uz sa k tomu schyluje a zrazu citim zovretie mojich prstov a viem ze je zle...Pritom dovtedy nebol problem a bolo skor vynimkou ked sa neurobila...Velmi ma to trapi, vedel by mi niekto poradit co to moze sposobovat...Len pre informaciu, asi po roku vysadila antikoncepciu pretoze vraj treba v tom pauzu raz za cas, myslim ze to s tym nema ziaden suvis ale preistotu to napisem

AdamKrt

mazula:

masturbujes ? Nauc sa najskor sama sebe vyvolat orgazmus a potom to naucis manzela. Kup si kvalitny vibrator pre bod G, uvolni sa a skusaj. Ked to raz spustis, pojde to lahsie a lahsie. Na uvolnenie si daj napr. caj z medovky, alebo materiny dusky. Moze Ti s vibratorom pomoct aj manzel. Na zvysenie citlivosti si mozes kupit venusine gulicky. Vopchaju sa do vaginy a mozes s nimi chodit cely den, bez toho, aby si to niekto vsimol. Pri pohybe vyvolavaju jemne chvenie. Zo zaciatku Ti to mozno nebude nic robit, ale take dlhe a jemne drazdenie by Ta malo po dennej sichte vydrazdit... Mozno potrebujes len velmi dlhu predohru... Tymto si ju sposobis aj sama a budes to mat lahsie.

mazula

ako ostatni co pisu ze nemaju orgasmus aj ja mam ten problem,ale horsie je na tom to ze som vydata skoro 14rokov a myslela som si ze problem v chlapoch ale pravdepodobne je vo mne pretoze som to pred mojim manzelom skusila aj s 2 chlapmi(samozrejme ked som bola slobodna tak ako kazda ktora si hlada priatela na vaznu znamost) a ziaden orgasmus som nikdy nemala.moze mi niekto pomoct je mi to fakt trapne ale uz neviem co so sebou ale s manzelom sa mame radi rozumieme si aj deti mame ale neviem co mam robit

divak10

Koloman, si si isty, ze sa na tom sustredeni nezahladela do ineho?
Vies, moze to byt zo psychiky ,ze to s tebou uz teraz nemoze dosiahnut.
Ak nie a naozaj to funguje tak ako opisuje , ze tesne pred vrcholom stlaci nohy a nenecha sa urobit, skus nasledovne.Zahrajte sa na sputavanie . Zaviaz jej oci, priputaj roztiahnute nohy a sputaj ruky. V takej polohe sa nebude moct pred vyvrcholenim branit, co jej moze prekonat ten blok co ma . Ak sa to podari takto , je mozne, ze to potom nebude problem ani na "volno" .