prekliate strie!!!!!!!

Príspevok v téme: prekliate strie!!!!!!!
lusijka

Caute vsetci, kto ma ten problem. Ja ho mam straaaaaasne dlho. Vela, vela rokov. Uzivala som vsetko mozne. Vydala som straasne vela penazi na rozne kremy, ktore slubovali zazraky, pouzivam specialny olej na strie, jazvy, rozne kozne prefarbenia atd. Vraj je super, ale tie strie moze akurat trochu zmensit, ale nikdy odstranit uplne. A to, ze zblednu, uz pre mna nie je platne, lebo moje su uz davno biele. Strasne mi komplikuju zivot. I ked mam priatela, zijeme spolu a som stastna, aj tak mi vadia. Chcela by som vediet, ci sa daju odstranit nejakym drastickejsim sposobom. Nie laserom, ale plastickou operaciou. Vie o tom niekto nieco? Nech to stoji cokolvek. Je mi to jedno. Dakujem za odpoved. Paaaa

lusijka

no ja som si teraz spomenula, ze som s tym tiez bola u doktorky, este ked som chodila do skoly a povedala mi, ze s tym uz nic nezrobim...kurde no...sak teraz ta ti plasticki churorgovia mozu celu prerobit, tak preco nieco nespravia aj s tymi skaredymi potvorami?

lencok1

ozaj lusijka, si zlatunka:)ty si nevedela ked si mala 14, ja mam 24 a ked sa mi to zacalo robit nemala som sajnu co to je, mamina si myslela ze mam na zadku a na bokoch nejaky ekzem, strasne to svrbelo...:)

lencok1

no a este som citala ze ked sa zacne cvicit, strie sa vyknu aspon staihnut ze ich tak nie je vidno, neveim co je natom pravdy, treba vyskusat, inak ja som nikdy nemala nad 50 kilo, akurat co som 4 pribrala zhodila a buuum...
tak budem rada ak si tu budeme vymienat info, ci nieco zabera alebo nie:)

lencok1

lusijka myslim ze je celkom fajn, ja hochcem este skusit, collagen moze len pomoct...
a amalia tak skus nosit take gatkove plavky, vies ake myslim? je to terar moderne, a ti to zakryju, teda ak ich nemas este nizsie a problem vyrieseny

amalia

mne sa zacali robit este na zakladke, ani presne neviem kedy a z coho uz vobec nie, nikdy som tak vela nepribrala, ani neschudla a bohuzial ani nenarastla:(... mam len 156cm a momentalne 46kg, takze som stihla a nikdy som ani viac ako 50kg nemala... pokupila som si uz vela roznych kremov a nic, stale rovnake... pytala som sa este ked mi tak vznikali mojej lekarky, ze ako sa toho mozem zbavit a povedala mi, ze sa to moze len trosku zmiernit, ale ze NIKDY to nezmizne, to iste mi povedala aj kozna:(... strasne tym trpim:( hlavne v plavkach a zo zaciatku som sa hambila pred priatelom...preco to niekto ma a niekto nie??? napriklad moja mama ich nema vobec, ani po porode na bruchu a ja uz od zakladky:( lekarka mi povedala, ze to je aj stravou a pohybom... moja mamka vravi, ze kedysi nikto nemal strie, pretoze nesedeli doma pri telke ale behali po vonku:)... mozno na tom nieco bude:)

lusijka

no ja som tiez vela pocula o tom collagen beauty, ale nevedela som, ci to fakt funguje. viem, ze je dost drahy, nie?..Teda aspon tu v Anglicku. Kolko stoji u nas? naozaj je dobry?...vies, vsade sa hovori a pise, ze tych sviezich, este fialovych strii sa mozes zbavit. Ale ci ja som vedela, co to mam, ked som mala 14 ci kolko rokov?....nemala som ani ponatia co to je a ze to uz nikdy nezmizne. Skoda no...vtedy sa o tom tak vela nerozpravalo, ze? Takze hovoris, ze ich ten collagen naozaj trosko stiahne?...ja som pouzivala rozne kremy aj drahe, aj lecnejsie a nic. Nemam nervy...co z toho, ze mam peknu tvaricku, ked mam strie!!!

lencok1

ozaj lusijka, som ti este chcela napisat ze som do mala collagen beuty black ale na nieco ine ale skusala som to aj na strie, a zacalo pomahat len mi dosiel, potom som zistila ze dobry je hlavne collagen beuty body, pomaha k prevencii a zlepsieniu strasich strii...ja ked studujem tak poriadne a ked sa niecoho chcem zbavit neni tej sily a idem za tym

lencok1

jasne ze napisem, ja sa len tak nevzdam, a nieco nato najdem a basta, ale az na jesen sa tam budem informovat a tebe z coho vznikli? ja som si to sposobila v podtstate sama, ja som donedavna ani nevedela co to je:), mi to je smiesne, ze som bola taka sisi a pytala som sa kamosiek ze co to sakra mam, najprv ma strasne svrbieval zadok a boky, a s maminou sme si mysleli ze mam nejaky ekzem, no my sme ale sisi:)...a potom zrazu bum a to strie...no a vy ste sa este nikede neinformovali ze co sa s tym da, na nejakej klinike?

amalia

lencok1 prosim ked budes o tom vediet viac, napises to sem? mam 18 rokov, som stihla a mam ich tiez uz od zakladky na zadku a stehnach:( na kupalisku sa hambim:(