Krče v nohách

Príspevok v téme: Krče v nohách
jarjanka

tento raz chcem poprosit aj ja o radu:(
V poslednom obdobi ma dost casto chytaju neznesitelne krce v lytkach...vacsinou je to v noci...proste budim sa na hroznu bolest v lytku, akokeby ste tam mali nieco co vam chce roztrhnut nohu a vyskocit...:( mate s tzm njake skusenosti alebo ak moyem poprosit o nejake radz co s tym alebo z coho by to mohlo byt...sport a pretazenie vylucujem lebo moc tomu nedavam....dakujem

simuska38

v poslednom čase ma poboluju litka az keby ma lamaly ... ani nesportujem ani nic.. ucim sa za kadernicku a kazdy 2 tyzden mam prax kde prestoojim skoro cely den ... bola som u lekarky na odber krvi a ze mam vsetko poriadku tak neviem ci mam vyhladat neurologa abo si len kupit niejake vitaminy ?? ..prosim o radu ..

simuska38

v poslednom čase ma poboluju litka az keby ma lamaly ... ani nesportujem ani nic.. ucim sa za kadernicku a kazdy 2 tyzden mam prax kde prestoojim skoro cely den ... bola som u lekarky na odber krvi a ze mam vsetko poriadku tak neviem ci mam vyhladat neurologa abo si len kupit niejake vitaminy ?? ..prosim o radu ..

simuska38

v poslednom čase ma poboluju litka az keby ma lamaly ... ani nesportujem ani nic.. ucim sa za kadernicku a kazdy 2 tyzden mam prax kde prestoojim skoro cely den ... bola som u lekarky na odber krvi a ze mam vsetko poriadku tak neviem ci mam vyhladat neurologa abo si len kupit niejake vitaminy ?? .

voenaobnoe

na krce pomaha.. skorica ,,, obycajna pomleta kupis ju vsade v obchode ale rozmiesaj v mede alebo v nieco lebo sama o sebe je pikantna a dusit bude ... :)

RNG

Krce=stahovanie svalov je dosledok nedostatku mineralov, najma draslika, ale niekedy aj sodika(nadmerne potenie) , vapnika a horcika. Hociktory z tychto v nedostatku sposobi nedostatocny prenos signalov do svalov a tym ich strpnutie=tetania.
Ja som to ako dieta dostaval vzdy pri plavani, lebo cista voda(nie morska) odsoluje ttelo cez kozu a plavanie samotne spotrebuje hromadu energoie a telo sa chladi potenim, kde sa stracaju mineraly.
Tema bola adresovana uz mnohokrat.

mjanik

mačita-kŕče ti ostali,lebo sú spôsobené chladom,ten vie najlepšie odstrániť akupunktúra,stačí pichnút jednu ihlu do lýtka -vo väčšine prípadoch stačí jedno sedenie

rena23

Tak potom mi napada uz len somatizacna porucha (typicka pre larvovanu depresiu alebo uzkostne poruchy). Ja som mala krce z toho.