Prosím o radu

PetkaV12

no to som mavala aj ja ale potom mi poradili ze mam skusit zmenit kozmetiku a kamaratka mi poradila stranku pevonia.cz a som rada ze som to urobila tako kozmetika je ulne super.

ANGEL-DEMON

zaklad je kremovat , pokozka nesmie byt suchá... lebo sa vam dieta doskriabe do krvi tak ako som to robila ja ked som bola bábo...
skuste kupit v DM tuto vazelinu uškodit mu určite nemoze...
je s nechtikovym extraktom, nedráždi.. ze ked su aj nejaké rany na koži neštípe... a vdaka nej sa pokozka rychlo regeneruje...
ja mam ruky uplne jemnucke, ze ked niekomu poviem ze mam ekzem tak na mna neveriacky vypúli oči...
a krémujte ho... pri troche stastia mu to zmyzne... niektorým to neostane , maju to len ako babätká...

ANGEL-DEMON

ekzem nikdy netrva tak dlho????
no asi nevieš čo je to ekzem..
vygoogli si atopická dermatitída
mne sa ekzem objavil tiez na tvári ked som mala podla mamy asi 1 mesiac.... kupala ma a natierala Excipialom...

pocas detstva , cez zakladnu skolu do 12 rokov som to mala v záhyboch, zapästia, podkolnene laktove jamky... v lete ked sa to potilo....
zmyzlo mi to, prešlo mi to na ruky.. v zime som mala problemy kremovala som modrou indulonou,.. parfemovane kremy drazdia...

najhorsie bolo kedze som zdravotna sestra robila v nemocnici a caste umyvanie ruk... alergia na dezinkečné...ale po tom čo som objavila z DM vazelinu nemám problem... uz 3 roky pouzivam... pred 2 r. som v zdravotnictve skoncila a nemam problem...
nevyjdem ani z domu kym si nenatriem ruky, či leto, či zima... v zime riadne a v pohode, vazelina chrani, ze aj ked mam hole ruky, nenosim rukavice nemam problem nevyhádzu a mi ruky.. a to mam alergiu na chlad...

takze ked vám lekárka ktorá má nejaku tu prax povedala ze to je ekzem, tak to je ekzem...
budte radi ze nie psoriaza to je daleko horsie...