Strach z urologa

NebojSa

Ja som bol na vyšetrení a dokonca u urologa a vyšetrovala ma dokonca lekárka, pretože som potreboval to vyšetrenie čím skôr tak mi to bolo v podstate jedno, tiež som mal strach a dokonca som si nevedel predstaviť že cudzia žena mi budem ohmatávať genitálie ale prežil som to... mal som hrčku na semeníku a strach z vážneho ochorenia bol väčší ako zo samotného vyšetrenia. Našťastie to nebolo nič vážne

Mesačný princ

Nie je urológ, ako urológ! je to presne ako s gynekológmi. Prvá skúsenosť musí byť pozitívna, inak je koniec.

Wariook

Zdravim, nemusis sa bat je to profesional a aj keby sa to stalo, tak to nik riesit nebude. Vysetrenie prebieha najskor v stoji (stianes dole nohavice s trenkami po kolena a vyhrnies si tricko) a potom to iste, ale v lezatej polohe. Ja mam 16 rokov, fimozu som mal pred rokom a ver mi, ze na erekciu ani nepomyslis ani keby tam bola fesna doktorka, lebo ked zacnu stahovat predkozku tak to dost neboli.
A ta predkozka sa ti neda stiahnut vobec? Lebo ja som si ju par krat uz uvolnil tak, ze som si ju pokusal stiahnut vo vyvare z repikoveho caju (treba to robit viackrat denne aspon po dobu 1 tyzdna), ale ked to nepojde tak musis ist bezpodmienecne k urologovi, ako ja pred rokom