ako v klietke

Príspevok v téme: ako v klietke
rocco

Už vyše roka mám priateľa, s ktorým "plánujeme" spoločnú budúcnosť. Mám ho veľmi rada, no ... Pár mesiacov pracujem v mužskom kolektíve a ... začal dosť žiarliť. Keď niekam chcem ísť, nemôžem, vraj prečo nechcem byť s ním. Musím mu povedať kam idem a s kým ... Minulý týždeň som bola na jednej akcii s kolegami a keďže som bola jediná "ruža medzi tŕňmi", skôr ako som sa začala baviť, musela som ísť domov. Skrátka strašná kontrola. No ... a problém je v tom, že ... cítim sa ako v klietke a ... vyskytol sa tu jeden muž a ... chcem byť stále s ním ... Cítim sa ako, vlastne to ani neviem opísať. Preto chcem radu, ako sa z tohoto všetkého dostať ... no ... nechcem prísť ani o jedného :. (

rocco

mia, neviem, komu neimponuje pánska spoločnosť. Myslím, že každá žena sa cíti fajn v spoločnosti muža/ov ... asi každá z nás má rada lichôtky atď ... a dôvod na žiarlenie určite nemá, veď prečo aj? Myslím, že nie som až taká "krásna" aby mohol žiarliť ... určite nechcem mať doma ťuťka, no ani SBSku, ktorá ma stále kontroluje a riadi, s kým sa môžem a nemôžem stretávať ... Hm ??

mia

Mne to pripada,ze tvoj priatel mal dovod na teba ziarlit.Sama pises,ze sa vyskytol v tvojom zivote iny muz a nechces dojst ani o jedneho.Snad nechces mat doma nejakeho tutka a robit si pri nom co chces.Zobud sa.Myslim,ze ty sama nevies co chces a zrejme ti panska spolocnost velmi inponuje.Len tych panov,kolegov ber s rezervou.Oni sa radi predvadzaju,kedze si tam jedina,ako pises.Drz sa radsej pri zemi.

jakb

Od toho ziarlivca by som isla poriadne daleko,kym je este cas.On sa neboji o nas ,ale je hrozny sebec.Okrem toho ziarlivost je velmi nebezpecna,narobi vela zla. Dobre si to rozmysli...

rocco

... je asi pravda, že neviem, čo chcem, no ... donútil ma k tomu priateľ, ktorý mi organizuje život podľa jeho predstáv ... asi nie je dobré zvaliť vinu na neho, no ... keby som v ňom mala oporu asi nejdem za druhým ... ja ... naozaj neviem, čo a ako ... :. (

verona

Utekáááj od žiarlivca. Ten ti osladí život a donúti ťa k tomu, že od neho utečieš, ale s ranami na duši. Váž si samu seba.

panika

neda sa sediet na dvoch stolickach..musis sa rozhodnut. Snad sa rozhodnes spravne (inak z vlastnej skusenosti -tie kontroly sa budu zrejme zhorsovat )

xyxy

No na jednej strane takú kontrolu neuznávam, dovera musí byť.
Ale na druhej strane, nechceš prísť ani o jedného - no tak to neviem ako teda to vlastne bude.
Vieš vlastne čo chceš?
Ty nechceš aby žiarlil a na druhej strane chceš oboch?
To ti asi nevyjde.