Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka pre RNG

Príspevok v téme: Otazka pre RNG
malinka

Kamaratka sa uz dlho hrozne nici. Strasne vela fajci, spija sa do nemoty(a potom doslova "robi bordel") a este k tomu coraz viac chudne. Doma absolutne nic neje-dokonca sa tym chvali-a ked je medzi spoluziackami v skole tak sem-tam nieco zobne aby sa nepovedalo. Ma coraz vacsie kruhy pod ocami, ktore uz neprekryje ani make-upom. Co s nou? Mozu jej ostat nejake vazne trvale nasledky? Vdaka

RNG

Silvina, kvasnice su zdrave ako doplnok, zialbohu mensie percento ludi ma na ne alergie, lebo nema na ne spravne enzymy.
Cysty su utvary vytvorene ako "smetne kose" pre rozne zamorenia tela a hormonalne poruchy, co to podporuju. Odporucam najma yam a jod na hormony, a silne entericke enzymy, najma pancreatin, 2 x 6000 mg ekvivalent,na rozpustenie tych utvarov. pozri napr na produkt firmy Solgar, najdes napr na iherb.com pod pancreatin, enteric.

Silvina

Pan RNG vsimla som si, že sa na Vas obracaju ludia s roznymi otazkami a tak mam aj ja zopar otazok co sa tyka zdravia.
1. otazka_ chcem zacat jest drozdie surove, ktore sa pouziva na pecenie take to predavane v obchodoch v malych kockach. Chcem ho jest kvoli vitaminu B a docitala som sa v jednom letaciku o doplnkoch vyzivy, že vyzivovy pripravok s obsahom selenu je vyrabany z pivovarskych kvasnic a z tych je myslim aj drozdie nie? Znamena to, že ak budem jest drozdie budem spolu s vitaminom B dostavat do tela aj selen?
2. otazka_boli mi zistene nespecifikovane cysty na oboch vajecnikoch. Po dlhom surfovani na internete, ale aj z Vasich prispevkov, že je dobre uzivat okrem inych pripravkov aj pupalkovy olej a jod. Chcem vediet ako tieto dva pripravky ovplyvnia cysty? Pomozu ich vstrebaniu alebo ako?
Dakujem za odpoved

RNG

Nuz ja osobne odporucam 2 x 1.5 gramu vytazku, kde je zmes s obsahom 45 % taninov(horkych latok), ako je to napr v 2 kapsuliach produktu firmy Nature's Way, Triphala, standardized.

RNG

Pri oboch. A dokonca clovek nemusi mat ani hnacky ani zapchy, aby to pouzival na zlepsenie crevnej flory. A celkove precistovanie tela, ktore zacina najma z crevnymi procesmi.

vilek

Ja poznam rovnaky pripad.Par rokov sa nemusi nic diat a ona si bude mysliet,ze je vsetko v poriadku a ze takto bez jedla moze prezit aj cely zivot.Ale potom,presne ako v pripade,ktory poznam,to pride nahle-zlyha imunitny system,nastanu bolesti zaludka,klbov,bude musiet chodit na infuzie,brat niekolko druhov liekov,co jej poskodi pecen...
Zial,ju nepresvedcis.Ani ja som to nedokazal.Asi najskor bude musiet prejst takouto "ocistou",aby pochopila,ze zdravie si treba chranit a nepodcenovat ho.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otazka pre RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk