Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde kupujete kondomy?

MBMB

Filip - A to by akože vadilo keby si si ich kúpil v dedine? Veď by to nebolo ani prinajmenšom trápne. Staré a vetché babky by ťa ohovárali len zo závisti. A koho by to trápilo? Ešte by som každý použitý vyvesil do okna na parapetu aby videli akú máš spotrebu. Každý kto má partnera to robí či už s gumou alebo bez nej.
Treba byť drzí keď ti niekto závidí kondómy. Veď je to normálne.

saaaj

V lekarni je to uplne super, maju tam velky vyber, dobre ceny, este aj poradia ked treba :) a nepozeraju sa na Teba divne :)

galileo

Ja kupujem vzdy v drogerii a platit chodim do pokladne kde je mlada predavacka ktora nepozera ze co som to kupil ale sa pekne usmeje.

petkadddd

ja mam 15 a som baba a nemam problem ist kupit kondomy hocikedy hocikde.... ste zakomplexovany... lepsie je kupit kondom ako potom behat s bruchom

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kde kupujete kondomy? - Fórum - ZDRAVIE.sk