FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Vyvrtnutý členok - natrhnuté väzy

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Vyvrtnutý členok - natrhnuté väzy" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    tom6924.06.07 12:34??.??.7.43

Dobrý deň. Včera som si pri futbale vyvrtol členok.Bol som na pohotovosti a na základe RTG mi zistili ze mam natrhnuté väzy. Mám sádru a teraz sa začínajú prázdniny.Mám ju mať 4 týždne. Neviete o nejakých liekoch alebo čo jesť, aby sa hojenie urýchlilo ? Nejaké rady... Vopred ďakujem. Tomáš

• KIKINKIRA 3618.09.13 00:10??.??.88.231

hallooo CO NAJDLHSIE MAT V SADRE ,JA SOM NEMALA A UZ SOM ROK A POL DOMA NATRHNUTE VAZY A NIKTO MI UZ NEVIE POMOCT SAME REHAPKY A OBSTREKY A CVICENIA HLAVNE NECVICTE NAZACIATKU!

• bolava noha 19.02.12 16:33??.??.201.75

Nazdar... hral som pred treningom futbal .. kamarat isiel vistrelit a ja som ho predskocil a netrafil loptu ale moju nohu .. kopol mi do kosticky na pravej nohe z vonkajsej strany .. bol som na chirurgii ale tam mi zistili ze mam len vyvrtknuty clenok .. uz presli asi 3 mesiace a stale ma to neuveritelne bolí .. co mam spravit? :( dakujém

• filipo7720.12.11 20:34??.??.204.56

zdravim...uz vyse 2mesiacoch ma boli clenok z vnutornej strany pri chodidle..ked snim pohybem ide mi ta bolest az hore,co stym mozem mat?

• kika15519.08.11 23:24??.??.8.159

Prosim vas mam clenok v sadre (sadra nesiaha ani do pol lytka). sadra je celkom volna a mozem nohou aj hybat. ide o to ze ta vata ktora chrani nohy od sadry sa mi uz cela dotrhala (mam ju len od nedele). sadra ma skrabe a opuch ma boli. mam ho vyvrtnuty, ale o slachach alebo vazoch na pohotovosti nic nespominali, len ze to nemam zlomene. dali mi sadru ked videli ze na nohu ledva dostupujem. teraz so sadrou normalne po byte chodim, citim ze sa to zlepsuje. ale potrebovala by som ten clenok s niecim obkladat, lebo ten opuch docela bolieva. zabije ma doktor ked si dam sadru dole? uz to v nej neviem vydrzat....pondelok kontrola...dakujem

• Robo8326.07.11 21:09??.??.144.206

Dobry deň...Mam bolesti a opuchy laveho členku,dosť je namahany aj prácou..Keď som bol u ortopeda,odporučil mi masť(krém),lenže každy večer aby mi do rana odpuchla noha nemožem aplikovať večne krém...Rano sice nemam opuchnuty členok,ale ako nahle kračam(pracujem-zaťažujem)mam bolesti a neskor opuchy)Z určitosťou nekračam správne,pretože časť tenisky na podrážke je viac opotrebovana ako ta druha..Poradil by mi niekto???Odporuči mi niekoho skuseneho???Ďakujem za odpoveď...

• Hor-Or27.12.10 18:31??.??.185.33

Hral som futbal.Keď sme mali zápas tak môj spoluhráč kopol šupu do lopti a ja som kopol s nartom do nej.Padol som na zem.Všetko som skúšal 3 mesiace ma bolela noha.Nakoniec

som našiel perfektnú mastičku ktorá mi pomohla. Volá sa Flector EP Gel. Neviem či aj vám pomôže ale mne pomohla

Ďakujem za pozornosť

• Shaki04.11.10 18:20??.??.83.160

Dobrý deň, pred troma týždňami som si vyvrtla na tréningu členok. Bola som u chirurga lebo som to mala velmi napuchnuté a nemohla som na to poriadne stúpit. Urobil mi rengen a zlomené to nemám, ževraj mám natiahnuté púzdro. Už sú 3 týždne po a stále mi to mierne opúcha a boli ma to pri chôdzi. Neviete mi poradit čo s tým mam robit dalej. či nemám nahodou vodu v členku...?

dakujem

• Majkys:)11.08.10 16:10??.??.234.2

Ahoojte... :( včera sme sa dvaja vozili na koni bez sedla a uzdy,konik sa pošmykol a spadol mi na nohu..na pohotovosti mi povedali že mam potrhane väzy v členku...strašne to boli a mam na nohe sadru... nevieete kedy ma to už prestane bolieť?

• Natŕhavač28.06.10 10:57??.??.95.244

Čaute všetci , práve včera som s asi vytkl členok mám to velmi opuchnuté, ale dúfam že to nemám zlomené lebo by ma asi trafil šľak , takže dufám že mi to prejde .. Stále si dávam na to octanovú masť ale bolby som rád keby mi niekto poradil nejaký dobrý krém aby mi to odpuchlo ... Ďakujem Všetkým ...

• Johana1830.10.09 21:30??.??.232.134

Dobrý deň.Pred 4 dňami ma kamoš podkopol a mne sa pri tom členok zvrtol až k zemi, bolelo ma to len trochu, na druhý deň ma to nebolelo ale včera poobede som už na tú nohu nemohla poriadne stupiť, ani dnes. Napuchnuté som to nemala veľmi iba trochu..bolesť je ešte väčšia než včera:( neviete čo by to mohlo byť? Dávala som si aj odstan ale nepomohlo to..

• ego2025.08.09 19:13??.??.235.30

ZDRAVYM som sa tiez na fudbale zranil ale po tyzdni mam stale opuchnuty clenok moze byt voda v clenku?? alebo co to vlasne je?? preco je stale opuchnute ale clenok ma skoro vobec neboli aj som hral na druhy tyzden fudbal ale je s tale opuchnuty co stym ??

• pplpo25.08.09 13:30??.??.0.106

Ahojte, mam tiež problémy s členkom a len sa chcem mimichodom spýtať, či na toto fórum reagujú aj nejakí doktori alebo funguje len ako fórum, \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"pridaj sa, ak krývaš\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" :)))

• ufon04.08.09 15:22??.??.43.253

Zdravím... poznáte nejaký liek na regeneráciu členkov? Už mi je trápne chodíť ku doktorovi s tým istým. Pri športe trošku zle dopadnem na nohu a už mám členok riadne napuchnutý. Nechcem sa vzdať svojho športu a preto vás žiadam o odpoved.

• JOHNY0027719.06.09 19:12??.??.102.191

Ahoj....chcel by som sa spitat ci sa mi bude ece nekedy dat hrat tennis alebo futbal ked ma pred mesiacom operovaly na clenok a davaly mi tam srob..dakujem

• sikovnivca:D25.05.09 12:46??.??.177.165

vcera som nejako zle stupila a neviem co mam s nohou ale v oblasti clenku ma to dost boli iba ked sa na tu nohu postavim ak nie a mam ju v pokoji tak to neboli neviete co by to mohlo byt???budem mat sadru?? ako dlho??

• filip15324.05.09 21:37??.??.129.67

caute,asi tyzden dozadu som mal na nohe sadru,pretoze som si vytkol clenok,mal som to cele zakrvavene,nohu som mal uz ako tak vcera vyliecenu,len ako naschval znova som zle dostupil a noha sa mi cela vyvrtla doboku,nemam to krvave ani nic podobne,mozem na nu aj kludne stupat i ked trocha krivam,ale da sa,ked sa mi to stalo prvy krat som nemohol.Chcem sa spytat,kedze mam znova taky clenok mimo,ci je to napuchnute alebo tam mam fakt nieco mimo miesta,kedze ked sa toho dotknem tak citim tam tvrde,aj ked cez noc sa mi to uz zmensilo,tak neviem ci je to len nejaky opuch alebo je to nejako klb mimo a mam ist s tym znova na urazovku??diky

• lucka8211.05.09 08:42??.??.19.118

Ahojte ja som včera dosť nešťastne spadla zo skodov a mam do štvrtka dlahu ale vôbec nemôžem chodiť a predpokladám, že vo štvrtok dostanem sadru. Ak sa vám stane výron bežte k lekárovi lebo sa vám to môže stať neskôr a horšie.

• don.pepe24.02.09 20:38??.??.165.129

mam asi natiahnuty clenok .... po 1 dni bolest presla a uz neboli nebol som u lekara ale po tyzdni to mam este napuchnute uz to neboli ale neviem ci to moze byt nieco vazne

• seany7728.12.08 16:22??.??.42.205

nuz mam obdobny pripad(clenok a vazy) prvy Dr.mi dal sadrodlahu a vraj to mam mat 3-4 tyzdne.druhy to dal dole po 11tich dnoch,nic sa nezmenilo po 7 dnoch tak som siel spat k Dr.a ten mi povedal,ze asi podstupim znova to iste,takze bacha na rychlych doktorov..tablety Wobenzym su na liecenie,su dost drahe..cca 920Sk 200 draze

• kurnos27.10.08 16:18??.??.164.236

Ja som si tiez spravil nieco s clenkom, ale nesiel som k doktorovi, cez vikend som lezal, natrel octanovou mastou. Najprv som sa nemohol ani postavit na tu nohu, potom to slo, ale stale velmi bolela, tak som siel na snimok a nech sa paci, sikma zlomenina. Takze radsej kazdemu odporucam ist na snimok ked to velmi boli.
    No chcem sa spytat ci neviete nejaky liek na vnutorne pouzivanie proti opuchom, ked si uz ten clenok nemozem natierat lebo mam sadrovu dlahu.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

• Glukomanán

Glukomanán

Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch), ľudovo nazývaný aj ako „diablov jazyk” je rastlina žijúca na... čítať viac

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch