je tu niekto kto je spokojny??

poliewoocka

Nepoznam cloveka ktory je maximalne spokojny so svojim vyzorom.Ani ja nie som...vedela by som vymenovat milion chyb ktore ma trosku trapia.Ale mam kde byvat,mam co jest,mam kam chodit do skoly,mam priatelov a to je hlavne.LASKA je najhlavnejsia.Rozdavat a vediet prijimat...

laurita

hakawa, gratulujem k tym zhodenym kilam:)) je to super pocit a clovek sa potom citi aj ovela zdravsie.som rada ze tu konecne chudne zdravo a nie hladovkou

alic

No musime byt spokojni,ved je koniec roka,zvladli sme to,tak a vsetko ide ako ma byt.Schudla som 5kg,vdaka vyzve tu,samej sa mi stale nechcelo,este do dovolenky schudnem 3-4 dufam,za 3 tyzdne,vsetko bude ako ma byt..Ked sme zdravi,co nam chyba?Keby tie deti viac posluchali..

hakawa

inac co povedala laurita ze zmena stylu tak to plati,ja som dva tyzdne jedla zväcsa ovocie zeleninu,sladke som vynechala a cvicila som a dala som dole 5 kol,ale momentalne som sa prejedla sladkosti a kolacov lebo som po oslave takze zajtra t idem napravovat

laurita

no zacala som sportovat a zmenila som jedalnicek-ovocie, zelenina, mliecne vyrobky, celozrne pecivo, biele maso, ryby, tofu , 3l tekutin denne.ziadne zarucene diety nefunguju len zmena zivotneho stzlu.

hanaaah

ach jaj, konecne tema o radosti zo zivota :) okrem toho, ze potrebujem viac papat, tak ma uz trapia len dve skusky. a ak tie nevyjdu, tak budem opakovat a popri tom si zarobim peniazky na svadbu v zahranici. takze vsetko je tak, ako ma byt:)