ZŤP preukaz - aktuálna lekárska správa

Príspevok v téme: ZŤP preukaz - aktuálna lekárska správa
Zeradf

Dobrý deň prajem . Z úradu prace mi prišiel papier LEKÁRSKY NÁLEZ KONANIA VO VECIACH KOMPENZÁCIE , preukazu a parkovacieho preukazu . Doktorka mi povedala že musím mat od doktorov aktuálne lekárske správy . Je tam písané že do 14 dni to musím priniesť . No doktor mi povedal že mi prehliadku môže spraviť až o mesiac pretoze ma toho moc . Tak isto je to aj u dalších doktorov : ( ako to mám stihnúť do 14 dni keď to sa jednoducho nedá . Ďakujem za odpovede

mmoonna

Ahoj mne to tiež kedysi takto prišlo, ale ja som to nejako neriešila. Mala som mať správu z gastra, aj od obvodnej. Obvodná mi ju vystavila bez problémov do daného dátumu a keďže na gastro chodím len raz za rok, tak som im dala tú najaktuálnejšiu, čo som mala. A to bola stará už niekoľko mesiacov. Keby som tam chcela ísť pre novú správu, tak by ma objednali cca za dva mesiace a to by som naozaj nestíhala. A stačila im aj takáto správa.

Zeradf

A zatiaľ som stihol vybaviť len 2 doktorov ostatný proste maju plno aj keď na tom papieri je písané že ma musia vyšetriť pre účeli Úradu ... ukazoval som im to no nedalo sa ... jeden ma vyšetril ale pýtal 30€ že to sa tak platí ... momentálne to musím do piatku mat už všetko