pacim sa mu?

Príspevok v téme: pacim sa mu?
paulina17

ahoj. ja viem, ze toto nie je nejaky vazny problem a ludia tu riesia aj dolezitejsie veci ako toto. lenze ja to nemam s kym riesit, lebo pred kamosmi mi je to trapne. ako baba vie, ze sa paci chalanovi? stacia na to mile pohlady, nenapadny usmev a otazky typu - ako sa mas? dufam ze niekto odpovie. dakujem vopred

fialkao9

to mozeme neznamena podla mna ze ak chces...ja tiez napisem mozeme a idem sa za pc zblaznit od radosti. ked si budete pisat nabuduce tak tam nejako zakomponuj co tak sa stretnut a daj tam aj miestio a skuste sa dohodnut na case

ashley-ka

ahojte ... mam taky problem ale nie som si ista ze mi pomozete :D lebo si pisem s jednim chalanom cez net a piseme si od 21. Jula a je strasne zlaty a pekny a nwm ci ma chce alebo nie a ani neviem ci sa chce somnou stretnut ... totizto ked som mu napisala ze pojdeme vonku dakedy takmi napisal ze mozeme ale pre mna to je jakoby povedal ze ta ked chces :(( poradite? poviem vam aj niektore veci ze ako mi pise a tak ak chcete len mi poradte

sedmikraska

Zacni s nim nejak kecat, spytaj sa ho napr co si mysli o tom filme co si chces pozicat alebo, ze mas rada komedie a ktoru by ti doporucil, vacsina ludi ma rad komedie, ale to si on nemusi uvedomit ( je predsa chlap:), bude si myslet, ze to mate spolocne. Je to fakt dobry trik. Tym nechcem povedat, ze zvadzam predavacov vo videopozicovnach kazdy den:)

paulina17

aj to mi napadlo, ale co ak by tam bol nahodou niekto iny, to by bolo trapne. a naviac sa tak hanbim, ja nie som taky typ co len tak za niekym pride a povie, ze mu je sympaticky. a mozno mi ani nie je sympaticky, len mi pripomina jedneho chalana ktoreho som mala fakt rada. ide len o to, ze v piatok bol celkom mily a chcela som vediet ci to anozaj nieco znamena alebo si to len nahovaram

paulina17

a to mu mam napisat nieco ako - ahoj nerobis nahodou v pozicovni? alebo v pondelok ked to pojdem vratit ho mam pozvat von???

paulina17

nasla som ho na pokeci a neviem ci mu mam napisat alebo nie. citila by som sa asi trapne. on vie moje osobne udaje (adresa, meno, priezvisko) a ja neviem ani ako sa vola. a v pozicovni som bola 3x tento tyzden.no zasa nie kvoli nemu, fakt som zhanala nejake dobre filmy, ale v piatok mi doslo, ked som odisla, ze je celkom zlaty. normalne sa so mnou bavil.to sa mi nestava cast. teda stava, ale vacsinou ma obtazuju starsi (40-50rocny) chlapi na zastavke a v autobuse

Jaja83

Ten smajlík nemal byť výsmech, iba som sa pousmiala :-) tak teraz ti iba poviem, choď do toho! Nečakaj, môže ho to omrzieť stále sa na teba usmievať a nič z toho...má to zmysel