Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Roztok GSE?

RNG

Vytazky z grapefruitovych semien su antimikrobialne. Patentovana premena na citricidal(registered) je ale este ovela viac ucinna.
Lekari sa v skolach ucia len o aschvalenych liekoch, tj dnes skoro vylucne patentovanych chemikaliach. A strasia ich proti pouzivasniu cohokolvek ineho. takze pokial nenarazis na odvazneho lekara, co sa snazi vyliecit ludi za kazdu cenu a je dostatocne odvazny postavit sa proti organizovanej medicine, tak tito ti predpisu rozne ucinne prirodne prostriedky, ktorych je v prirode radove viac, ako vsetkych patentovanych liekov dokopy. A mnohe z nich su absolutne neskodne=potravinove doplnky, tj nemaju ziadne postranne ucinky patentovanych liekov.

vyliečená

Ahojte,

táto zima bola príšerne dlhá a aj málo slnka mi "pomohlo" - bola som príšerne dlho chorá.
POsledne teraz v apríli - na zápal priedušiek, po klacide som bola ako vybitá z baterky. Ke´d som prišla k lekráke na kontrolu a povedala, že mi stále nie je dobre, predpísala mi ciprinol, vraj je účinný. Napriek tomu, že sonäm ju upozornila, že tieto ATB mi zničili v januári močové cesty. nezaujímalo ju to. Tak som hľadal možnosti ako to ruiešiť prírodne. Našla sa - kúpila som is citrovital a odkedy ho pijem, tak mi nielenže prešli všetky doterajšie prboblémy s dýchaním, ale ako bonus mám super náladu a cítim sa ako 19 ročná ( to už je čo povedať, ke´dže mám viac ako 40 rokov. Vďaka všetkým čo tento prírodný liek propagujú aj predávajú. Prečo nám lekári o ňom nepovedia, veď určite vedia, aké skvelé výsledky sa sním dajú dosiahnuť!?

Ešte raz v´daka vedcom a vám všetkým ostatným za skvelý prostriedok na udržanie zdravia.

RNG

Neviem presne ale zda sa mi 20 %, niekde to tak bokom spomenuli. Tak by to vyslo 25 az 50 kvapiek na pol litra vody. Skontroluj si presne zlozenie, na internete nie je. Ked to nenapisu, asi maju na to dovod....Asi tam toho citricidalu nie je privela...

RNG

Nemozem ti povedat, kde to najdes v mojom doplnkovom obchode, ale mozno to najdes na Google.sk, maju tam aloe, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov a plno inych doplnkov.
Zatelefonuj a spytaj sa predavacky, ci to ma na sklade.
Inac si najdi citrovital len pouzi vyssie davky, nez odporucaju pre ucinnost.

RNG

Lekarne to este asi nemaju, je ale na trhu prostriedok citrovital a citrogrep, ktory ma nizsi obsah latok podobnych citricidalu a prinizke odporucene davky na slubovanu ucinnost, ktoru prebrali od vyrobcu citricidalu, ale davkovanie svojho vyrobku neprepocitali podla obsahu a ucinnosti aktivnej latky. Typicke.
Potom su niektori oklamani myslia, ze take prirodne prostriedky su malo ucinne.Bodaj by nie, ked nedostanes ucinnu davku!

RNG

GSE je skratka pre grapefruit seed extrakt.Zaroven je to ochranna znacka pre vyrobok obsahujuci 33% citricidalu, patentovanej antimikrobialne ucinnej latky vyrobenej z zo semien grapefruitu
Data na nu a vyrobcu si mozete najst cez Google.com, tam su uvedene vsetky vyskumy okolo citricidalu, pouzitia, hladiny potrebne na inhibiciu(zastavenie cinnosti) roznych mikrobialnych latok a toxicita.
V odporucanych davkach je uplne neskodny pre telo
Raz som si prepocitaval na tomto fore kolko je pravdepodobne toxicke-vyslo tuzim liter=vyse 30 000 kvapiek
Mala flasticka GSE-60 cc je asi 2000 kvapiek. podla odporuceneho davkovania(ucinneho) je to na vyse 100 davok
Takze tu nie je ziadne nebezpecie, okrem moznosti Herxheimerovej reakci(prilis rychlo vybitych privela bakterii, ktore nestaci telo vyhodit, sprevadzane horuckou a nevolnostou, ako z pokazeneho zaludka), preto treba pre istotu zacat so 1/4 odporucenej davky a ked sa reakcia nedostavi, prejst na 1/2 a potom na plnu.
To by sa malo robit s kazdym prostriedkom likvidujucim patogeny.
Antimikrobialny zahrnuje bakterie, kvasinky plesne,niektore virusy aj dokonca jednobunkove parazity.
Proste sirokospektralny ,sirsie, naz synteticke antibiotika
Vyskusany a odporuceny je roztok, ktory tu nazyvam "horkac". Je to 15 az 30 kvapiek do 1/2 LITRA vody. Pit postupne cely den.
Ten isty roztok sa da pouzivat na vyplachy, cistenie zubov, dezinfekciu atd. Na plesne na nechtoch treba silnejsi roztok- 15 kvapiek do POLDECI vody alebo vodky, pre lepsi prienik cez nechty

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Roztok GSE? - Fórum - ZDRAVIE.sk