Nechuti mi jest ...

Príspevok v téme: Nechuti mi jest ...
selm!cka

Absolutne nemam chut jest niekedy aj cely den a vobec ma neboli brucho.Niekedy aj nasilu zjem aspon polievku.Mam 168 cm a 45kg a nesom ani tucna ani vychrtla.No ale stretla som sa aj s tym ked mi matka alebo otec vytkli ze stale len drzim dietu a ze ci nemam anorexiu ... nepokusam sa schudnut a s mojou postavou som spokojna.
Da sa take nieco nazvat ANOREXIA ?! :(

Mikeyla

Magy... mám rada cestoviny ... zemiaky ale nemám rada mixované jedlá ... a keďže skoro každý človek varý mixovaná jedlá tak to nezjem ... rodičia nevedia čo mi majú variť tak si spravím špagety ... kuracie mäso so zemiakmy rezeň... a napríklad ryžu mám rada ale keď môj otec spravil ryžový nákim tak som ochutnala ale nechutil mi neviem nechutilo mi to .... mám rada aj pyrohy a podobne ... ale nemám rada %saláty predsa len je tam toho viac... zelenina tatarská.. tento problém mám už asi 4 roky ... napr vajícka mi tiež nechutia v každej podobe... napr v kolienkach s vajíčkom...

Magy

Mikeyla - trochu tvoju otazku otocim. a co ti chuti? mas nejake oblubene chute, koreniny? poznam cloveka, co nezje skoro nic, pokial si na cokolvek nenakyda kopec chilli omacky.

Mikeyla

Ahojte ja m=a rovnaký problém ako väčšina z vás... veľa krát by som niečo zjedla lenže keď to aj ochutnám tak mi to nechutí.... proste akoby som mala na jaziku úplne iné chte... nechutí mi varená zelenina ani bravčové mäso nezjem nič mastné... neviem čo to so mnou je ale anorexia určite nie vážim 49 ale pred pár mesiacmi to bolo 45 ... rozmýšľala som nad nejakou poruchov no neviem... na návštevách sa až bojím jesť aby som to náhodou neodsununa nabok že mi to nechutí a druhých tám neurazila...

xXPatrícia

Ahojte.Prosím pomôžte mi..Mám 14 rokov.Meriam-158cm a vážim-43,1kg.Veľmi rada by som chcela pribrať.Čítala som na internete že by som mala začal cvičiť (brušaky,kliky atď.)..ale po tom ako som začala cvičiť som ešte schudla:( Bola som s mamou aj pri doktorke a vôbec nič mi nieje.Len mám niekedy stresy a depku zo školy.Veľmi vás prosím o radu.
Ďakujem.

jojkaaaa

Pri nechutenstve pomoze mätovy sirup.
Priprava:500g krystaloveho cukru nasypeme do hrnca,zalejeme 0,5l vody a za staleho miesania varime na slabom ohni,az nam zmes zhustne na sirup.Pridame 50g pokrajanych cerstvych mätovych listkov a nechame zovriet.Prikryjeme a nechame hodinu luhovat.Scedime a uzivame 3x denne 1PL.Mätový sirup je výborný aj do caju.

Quidis

ahojete, mam 21 rokov, 172 cm.V lete som mala okruhlych 60 kileciek, bola som so svojou postavou spokojna, partner ma mal tiez "za co chytit", ale potom som musela zacat uzivat antibiotika a za posledne tri mesiace som schudla na 50 kg, potrebujem pribrat, nejake dobre a ucinne rady? uz sa na seba nemozem pozerat v zrkadle :(

nech-chuti

Pardon za oneskorenu reakciu,dufam,ze uz chuti papat.no tej glukozy take dve polievkove lyzice by mali stacit.ale nejedz na to nic,chvilu pockaj.najpr pride hrozna energia a za taku pol hodinu totalna unava.za taku dalsiu pol hodinu pride taka hypoglykemia,ze budes uz kvoli jedlu vrazdit.tak dobru chut!

LadyOpium

ja som začala jesť ale neviem dokedy to vydržím lebo stačí jediná nemiestna poznámka a som v tom zase na chvílu pogtom jem normálne a potom zase grcám a tak dokola