Nechuti mi jest ...

Príspevok v téme: Nechuti mi jest ...
selm!cka

Absolutne nemam chut jest niekedy aj cely den a vobec ma neboli brucho.Niekedy aj nasilu zjem aspon polievku.Mam 168 cm a 45kg a nesom ani tucna ani vychrtla.No ale stretla som sa aj s tym ked mi matka alebo otec vytkli ze stale len drzim dietu a ze ci nemam anorexiu ... nepokusam sa schudnut a s mojou postavou som spokojna.
Da sa take nieco nazvat ANOREXIA ?! :(

evika

Ahoj, ja mám trocha iný problém. Mám 169cm, 46kg a keď mnejem, tak aj tri dni. Keď som v depke alebo nejak psychicky mimo, nedokážem do seba dostať ani sústo. V poslednom čase nepočujem nič iné ako typu \\\\\\\"hrkocú ti kosti a najedz sa...\\\\\\\", ale ako, to mi už neporadí nikto... neviem, či sa toto zaraďuje ako anorexia. No niekedy si aj ja všimnem svoje priehlbiny a vyčnievajúce kosti.... Ak sa dá, poraďte, ako s donútiť jesť....

sannz

Ahoj podla mna to nieje anorexia.Skor to bude z toho tepla,neviem ako dlho sa takto citis,ale mne nikdy v lete nechuti a jem menej.Ja ti odporucam skusim nejaku aktivitu...sport,turistika,nieco pri com sa unavis a malo by ti aj vyhladnut